Ecem Çırpan Kimdir Boyu Kaç?

Ecem Çırpan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

2015’de düzenlenmiş olan güzellik yarışmasına girerek bir çok aday içerisinden birinci olmayı başarmış aynı zamanda sporcu bir bayanda olan ünlü isim Ecem Çırpan kimdir kaç yaşında boyu kaç? sizler için yazmış olduğumuz en dolu biyografisi.

Ecem Çırpan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ecem Çırpan, 1997’li olan Bursalı bir ünlümüzdür.Ünlü isim Voleybol’da profesyonel anlamda oynamaya 2007 senesinden itibaren başlamıştır.Öncelikle yıldız ve minik takımlarda forma giydikten sonra A takıma kadar yükselmiştir.Liseyi bitirmesinden sonra Üniversiteye yönelmeye karar vermiş ve hazırlıklarını halen sürdürmektedir.1-2 senedir İstanbul’da yaşamaya başlayan isim Miss Turkey Yarışmasına son anda katılmıştır.Boyu 1.85’dir.

Miss Turkey yarışmasına katılma fikrine ailesi olumlu cevap vermiş ve ayrıca dostlarıda ona çok destek vermiştir.Bu durumu gören ünlü bayan yarışmaya girmiş ve hayatının belkide en önemli dönüm noktasını bu yarışma ile beraber gerçekleştirmiştir.

Voleybolu bırakmış olan ünlü isim hayatının geri kalan bölümünde oyunculuk yapmayı istemektedir.Bunun içinde eğitimler almaya başlamıştır.Eğitim almadan oyunculuk yapmayı düşünmeyen ünlü isim şuan dizilerden teklifler gelmiş olsa bile kabül etmeyeceğini belirtmiştir.

En beğendiği rengin beyaz olduğunu söyleyen Ecem Çırpan kedileride ayrıca çok seviyor.Hobi olarak ise en çok sevdiği şeylerin Bisikletle gezmek ve Voleybol oynamak olduğunu söylüyor.Gözlerini çok beğenen ismin şuan sevgilisi varmı yokmu bilinmiyor.

ecem-cirpan-biyografi

Türkiye Güzeli tahminimize göre kısa bir zaman içerisinde dizilerde oynayacaktır.Eğitimlerini yaklaşık 2 senedir sürdürmeye devam etmektedir ve bu yönde kendini geliştirdiğini düşündüğünde gelen teklifleri değerlendirecektir.Şu zamana kadar bu konuda bir ses yoktur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir