Ecem Karavus Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu Hayatı

Ecem Karavus Kimdir?

2011 senesinden itibaren oyunculuk mesleğine girmiş olan ve güzel sarışın halinle dikkatleri üstüne çekmiş oyuncu Ecem Karavus kimdir? kaç yaşında boyu kaç? detayları ve cevapları bu makalemizde doğru bir biçimde bulabileceksiniz.

Ecem Karavus Biyografisi ve Yaşamı

9 Nisan 1989 yılında İstanbul’un Sarıyer ilçesinde hayata gözlerini açan Ecem Karavus, ilkokul eğitimini sürdürdüğü sırada ailesi ile beraber Muğla’nın Fethiye ilçesine taşınmış ve eğitiminin geri kalan bölümünü burada tamamlamıştır.

Ecem Karavus’un boyu 1.71 cm, kilosu ise 54’dür.Burcu ise Koç’tur.

Üniversite için Muğla’dan İstanbul’a gitmek zorunda kalan isim, İstanbul Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur.Küçük yaşlarda çeşitli reklamlarda yer alarak medya sektöründe bulunmuş olan isim, geçmiş dönemde bulunduğu Ajansı ile tekrar anlaşmış ve bu sayede dizi ve sinema tekliflerini değerlendirip bazı projelerin kadrosuna girmiştir.

İlk olarak 2011 tarihinde “Dinle Sevgili” dizisinde gördüğümüz oyuncu, akabinde ise “Muhteşem Yüzyıl” ve “Pis Yedili” dizilerinde roller almıştır.kimdirkim com İlk oynamış olduğu film ise 2016 yılındaki “Bayram Abi” filmidir.

2016 yılında “Vezir Parmağı” filmi ile 2017 yılında yer aldığı “Hayati ve Diğerleri” oyuncunun son bulunduğu yapımlardır.

Ecem Karavus Oynadığı Diziler ve Filmler

2017 – Hayati ve Diğerleri (Polis Filiz)
2016 – Vezir Parmağı (Film)
2016 – Bayram Abi (Film)
2015 – Alın Yazim
2012 – Pis Yedili
2011 – Muhteşem Yüzyil
2011 – Dinle Sevgili

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.