Ecem Onaran Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ecem Onaran Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Survivor yarışmacıları ile ilgili biyografileri sürdürdüğümüz bir yazımızla daha karşınızdayız.Bu yazımızda Milli sporculardan biri olan ve Survivor yarışmasında yer alan Ecem Onaran kimdir kaç yaşında nereli? bütün hakkındaki detayları sizlerle paylaşacağız.

Ecem Onaran Kimdir? Biyografisi

8 Haziran 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Ecem Onaran, İzmir’in Karşıyaka ilçesinde hayatına devam etmektedir.Geçmiş yıllarda Atletizm ile ilgilenmiş ve Milli Formayı giyerek ülkemizi temsil eden sporculardan biri olmuştur.Lise eğitimini Karşıyaka’da bulunan Şemikler Anadolu Lisesi’nde okumuş olan isim ardından ise Ege Üniversitesi Besyo’da eğitim alarak Üniversiteyi bitirmiştir.

Spor ile tanışması 8 yaşında başlayan ünlü sporcu uzunca süre Atletizm’de mücadele etmiş ve Fenerbahçe Atletizm takımında forma giymiştir.Fenerbahçe’de gerçekleştirmiş olduğu başarılı koşularla birlikte Milli Takım’a seçilmiş ve Atletizm Milli Takımında yer almıştır.

Atletizm’i bıraktıktan sonra spor eğitmeni olarak çalışma hayatına devam eden Ecem Onaran, halen bu mesleği yapmayı sürdürmektedir.Instgram kullanan ünlü isim aktif bir biçimde sık sık paylaşımlar yapmaktadır.www.kimdirkim.com Sevgilisi olduğu Instgram hesabındaki paylaşımlardan ve resimlerden belli olan ünlü isim en son olarak ise Survivor 2019 kadrosuna girmiş ve yarışmaya hak kazanmıştır.

Survivor yarışması ile ilgili Paylaşılan videosunda, Milli Sporcu olmasının ona ekstra bir motive getireceğini ve yarışmada başarılı olacağını dile getiren eski Milli Sporcu bakalım yarışmada nasıl bir başarı elde edecek?

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın