Ecem Özkaya kimdir, kaç yaşında, Ecem Özkaya nereli, Ecem Özkaya boyu kaç, Ecem Özkaya evli mi, boşandı mı?

Ecem Özkaya Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Gönül Dağı dizisinde Zahide karakterini oynayan Ecem Özkaya hakkında merak edilenleri derledik. Ecem Özkaya kimdir, kaç yaşında, Ecem Özkaya nereli, Ecem Özkaya boyu kaç, Ecem Özkaya evli mi, boşandı mı? İşte Ecem Özkaya hakkında merak edilenler.

Ecem Özkaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ecem Nur Özkaya 25 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafından Kırgız, anne tarafından ise Çerkes kökenlidir. Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk Bölümünden mezun olmuştur. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Biricik karakterini oynamıştır. Ardından Hayat Şarkısı dizisinde Melek Çamoğlu karakterine hayat verdi. Son olarak Gönül Dağı dizisinin Zahide’si olarak ekranlara gelmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ecem Özkaya kimdir, kaç yaşında, Ecem Özkaya nereli, Ecem Özkaya boyu kaç, Ecem Özkaya evli mi, boşandı mı?

Ecem Özkaya Evli mi?

Ecem Özkaya 2010 senesinde oyuncu Mustafa Üstündağ ile evlendi. Çift 2020 yılında ayrılmıştır. Ahmet Kaan Üstündağ adında çocukları vardır.

Ecem Özkaya Boyu Kaç?

Ecem Özkaya 1.74 boyundadır.

Ecem Özkaya Aldığı Ödüller

23. Sadri Alışık Ödülleri‘nde Tiyatro alanında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır.

Ecem Özkaya hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.