Ed Stafford kimdir, Ed Stafford nereli, Ed Stafford biyografisi, Ed Stafford kaç yaşında, Ed Stafford boyu, kilosu kaç?

Ed Stafford Kimdir? Ed Stafford Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Ed Stafford kimdir, Ed Stafford nereli, Ed Stafford biyografisi, Ed Stafford kaç yaşında, Ed Stafford boyu, kilosu kaç? İşte Ed Stafford hakkında merak edilenler.

Ed Stafford Kimdir?

Ed Stafford, 26 Aralık 1975 tarihinde doğan İngiliz bir kaşif, yazar ve eski bir ordu subayıdır. Ed Stafford, Amazon Nehri’nin tamamını yürüyerek geçen ilk kişi olarak bilinir. Ayrıca bir dizi macera keşfi ve hayatta kalma zorluğuyla tanınır.

Stafford, önemli bir macera ve hayatta kalma televizyon sunucusu olarak da tanınmaktadır. Kendisi aynı zamanda bir yazar olarak da faaliyet göstermiş ve yaşadığı deneyimleri anlatan kitaplar yazmıştır. Ed Stafford, izleyicilere doğa ve vahşi yaşam konularında farkındalık yaratmak amacıyla çeşitli televizyon programlarında yer alarak geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Ed Stafford kimdir, Ed Stafford nereli, Ed Stafford biyografisi, Ed Stafford kaç yaşında, Ed Stafford boyu, kilosu kaç?

visum china
visum china

Ed Stafford Askeri Kariyeri

Stafford Eylül 1998’de Sandhurst Kraliyet Askeri Akademisine katıldı ve bir yıllık eğitimin ardından 7 Ağustos 1999’da İngiliz Ordusunun Devonshire ve Dorset Alayında asteğmen olarak görevlendirildi: 10 Ağustos 1996’dan itibaren asteğmen (ikinci teğmen) ve 10 Ağustos 1998’den itibaren asteğmen (teğmen) rütbesinde kıdem aldı. 2000’de Kuzey İrlanda’da görev yaptı. 7 Ağustos 2002’de İngiliz Ordusundan ayrılmadan önce 8 Şubat 2002’de yüzbaşılığa terfi etti.

Ed Stafford Evli mi?

Stafford 3 Eylül 2016’da Leicestershire’da kaşif arkadaşı Laura Bingham ile evlendi. 6 Haziran 2017’de Stafford Twitter üzerinden Bingham’ın Ranulph adında bir erkek çocuk dünyaya geldiğini duyurdu. 26 Ağustos 2020’de Stafford’un eşi Mary ve Camilla adında ikiz kız çocukları dünyaya geldi.

Ed Stafford Boyu Kaç?

Ed Stafford 1.85 metre boyundadır.

Ed Stafford Kaç Kilo?

Ed Stafford yaklaşık 80 kilo ağırlığındadır.

Ed Stafford Burcu Nedir?

Ed Stafford oğlak burcudur.

Ed Stafford hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir