Eda Özülkü kimdir nereli kaç yaşında

Eda Özülkü Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Şarkıcı ve müzisyen Eda Özülkü hakkında merak edilenler. Eda Özülkü kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Eda Özülkü Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Kaç Yaşında?

Eda Özülkü kaç yaşında diye soruyorsanız Eda Özülkü’nün doğum tarihi 2 Haziran 1966 yılıdır. Eda Özülkü’nün doğum yeri Kocaeli’nin Gölcük ilçesidir. Eda Özülkü’nün babası asker ve annesi öğretmendir. Çocukluk dönemlerini Kocaeli’nde geçirdi. Lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Eda Özülkü Marmara Üniversitesi Müzik bölümünden mezun oldu ve sonra aynı üniversitede şan üzerine yüksek lisans yaptı. Eda Özülkü evli ve kendisi gibi müzisyen Metin Özülkü ile evlidir.

Eda Özülkü üniversitelerde öğretim görevlisi olarak çalıştı. Ayrıca eşinin bestelerine söz yazarlığı yaptı. İlk olarak 1993 yılında Parolayı Söyle albümü ile çıkış yaptı. Sonrasında birçok albüme imza attı. En son eşi ile birlikte 2010 yılında Issız Ada albümünü ortaya çıkardılar.

Eda Metin Özülkü Ne Zaman Evlendi?

Eda ve Metin Özülkü çifti 1988 yılında evlendiler.

Eda Metin Özülkü Kaç Çocuğu Var?

Eda Ve Metin Özülkü çiftinin 2 çocukları vardır. Çocuklarının isimleri Baran ve Volkan’dır.

Eda Özülkü Aslen Nereli?

Eda Özülkü aslen Mersinli’dir.

Eda Özülkü Albümleri

  • Parolayı Söyle – 1993
  • Dalgacı – 1994
  • Uçurdum Da Uçurdum – 1995
  • Al Beni – 1997
  • Böyle Aşk Olmaz – 1999
  • İnce Sızım – 2003
  • Issız Ada – 2010

Eda Özülkü Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Kaç Yaşında?

Eda Özülkü ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.