Eda Taşpınar Boyu Kilosu

Eda Taşpınar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Magazin programlarında çok sık gördüğümüz güzel isimlerden Eda Taşpınar hakkında merak edilenler. Eda Taşpınar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Eda Taşpınar boyu kilosu gibi merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Eda Taşpınar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Eda Taşpınar kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Eda Taşpınar’ın doğum tarihi 1 Mayıs 1980 yılıdır. Eda Taşpınar’ın doğum yeri İstanbul’dur. Çocukluk zamanlarında deniz kulübüne yazıldı. 11 yaşına geldiğinde ailesi ile beraber Miami’ye gittiler ve orada yaşadılar.

Orada 2 sene kadar eğitim aldı ve sonra tekrar Türkiye’ye dönüp Robert Koleji’ne yazıldı. Robert Kolejini bitirmeden orayı bıraktı. Londra’da moda üzerine eğitim aldı. Okulu tamamen bittikten sonra 1 sene daha orada yaşayıp İstanbul’a temelli döndü.

visum china
visum china

Eda Taşpınar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Eda Taşpınar boyu kilosu

Ünlü isim Eda Taşpınar’ın babası Moda Deniz Kulübü Başkanı’dır. Annesi İsveç asıllı ve adı Suzan’dır. İlk Türk Heykeltıraş olan Kenan Yontunç Eda Taşpınar’ın dedesidir.

Eda Taşpınar Londra’da okuduğu sıralarda önemli markalarda çalışarak tecrübeler kazandı. Eğitiminin bitmesinin ardından özellikle ayakkabı ile çanta tasarlama konusunda uğraştı. Modacı kişiliği ile beraber tasarlamalarını arttırdı.

Eda Taşpınar yoğun eğitimler ve beceriler neticesinde 2012 tarihinde kendi şirketini kurma kararı aldı . Yıldız Dükkanı adını verdiği şirket ile beraber birçok ürünleri bulunmaktadır. Ürünleri arasında güneş yağları, bitkisel şampuanlar, vücut şampuanları ve bir takım fırçalar bulunmaktadır. Ürünleri sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurtdışına ulaştırabilmektedir. Türkiye’nin önemli markalarına özel koleksiyonlar hazırlamaya halen devam etmektedir.

eda-taspinar-1

Bu kadar başarılı bir iş kadını olmasının ardından medyanın ilgisini çekti. Televizyon ekranlarında da bulunmaya başladı ve ilk olarak CNN Türk ekranlarında programa çıktı. Ardından “Yok Böyle Dans” adındaki programda birçok ünlü ile beraber yarışıp mücadele etti.

Eda Taşpınar Sevgilisi Kim?

Ünlü ismin sevgilisi 2003 tarihinden beri Nurettin Hasman oldu. 2011 tarihinde ayrıldıklarını açıkladılar. 2013 tarihinde sörfçü olan Bora Kozanoğlu ile sevgili oldular fakat 1 yıl sonra ayrıldılar. Bir dönem, Survivor 2021 Ünlüler kadrosunda yer alan Çağrı Atakan ile birliktelik yaşamıştır.

Eda Taşpınar Boyu Kilosu

Eda Taşpınar’ın boyu kilosu 1.74 boyunda ve 53 kilodur.

Eda Taşpınar Instagram Hesabı

Eda Taşpınar’ın instagram hesabının adı edaataspinar ve 2021 Şubat ayı itibari ile 596 bin takipçisi bulunmaktadır.

Eda Taşpınar hakkında bilgiler

Eda Taşpınar ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.