Eda Taşpınar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Eda Taşpınar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Özellikle Magazin programlarında çok sık gördüğümüz Güzel isimlerden Eda Taşpınar kimdir kaç yaşındadır? boyu kaç?

Eda Taşpınar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Eda Taşpınar 1980 Yılının 1 Mayıs’ında İstanbul’da hayata geldi.Çocukluk zamanlarında Deniz kulübüne yazıldı.11 yaşına geldiğinde ailesinle beraberce Miami’ye gittiler ve orada yaşadılar.

Orada 2 sene kadar eğitim aldı ve sonra tekrar Türkiye’ye dönüp Robert Koleji’ne yazıldı.Robert Kolejini bitirmeden orayı bıraktı.Londra’da Moda üzerine eğitim aldı.Okulu tamamen bittikten sonra 1 sene daha orada yaşayıp İstanbul’a temelli döndü.Boyunu merak edenler için Boyu 1.80’dir ve birçok erkekte bile olmayan boya sahiptir oldukça uzundur.

Ünlü ismin babası Moda Deniz Kulubü başkanı olarak bulunmaktadır.Annesi İsviçrelidir ve adı Suzandır.İlk Türk Heykelcisi olan Kenan Yontunç dedesidir.

Eda Taşpınar Londra’da okuduğu sıralarda önemli markalarda çalışarak tecrübeler kazandı.Eğitiminin bitmesinin ardından özellikle ayakkabı ile çanta tasarlama konusunda uğraştı.Modacı kişiliği ile beraber tasarlamalarını arttırdı.

Eda Taşpınar yoğun eğitimler ve beceriler neticesinde 2012 tarihinde kendi şirketini kurma kararı aldı ve kurdu.Yıldız Dükkanı adını verdiği şirket ile beraber birçok ürünleri bulunmaktadır.Ürünleri arasında Güneş yağları, Bitkisel Şampuanlar, Vücut şampuanları ve bir takım fırçalar bulunmaktadır.Ürünleri sadece Türkiye’de değil aynı zamanda Yurtdışınada ulaştırabilmektedir.Türkiye’nin önemli markalarına özel koleksiyonlar hazırlamayada halen devam etmektedir.

eda-taspinar-1

Bu kadar başarılı bir İş kadını olmasının ardından tabiki medyanında ilgisini çekti.Televizyon ekranlarındada bulunmaya başladı ve İlk olarak CNN Türk ekranlarında programa çıktı.Ardından Yok Böyle Dans adındaki programda birçok ünlü ile beraber yarışıp mücadele etti.

Ünlü İsmin Sevgilisi 2003 tarihinden beri Nurettin Hasman oldu.2011 tarihinde Ayrıldıklarını açıkladılar.2013 tarihinde Sörfçü olan Bora Kozanoğlu ile sevgili oldular fakat 1 yıl sonra ayrıldılar.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın