Edis Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Edis Görgülü Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculuğun ardından Müzik piyasasına giren ve seslendirmiş olduğu şarkılarla beraber bir çok kişi tarafından şarkıları dinlenmeye başlamış yakışıklı bir isim olan Edis Görgülü kimdir kaç yaşında boyu kaç? beraber ünlü şarkıcı ve oyuncunun özgeçmişine göz gezdirelim.

Edis Görgülü Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Yakışıklı isim Edis Görgülü, 28.11.1990 günü Türkiye’den çok uzakta bir yer olan İngiltere’de hayata gözlerini açmış bir kişidir.Annesi ve babası o senelerde çalışma amacıyla İngiltere’de bulunduğu için Edis’de o sırada doğmuştur.3 yaşına geldiği zaman ailesinle beraber tekrar Türkiye’ye dönmüş ve İzmir’de yaşamaya başlamıştır.Aileside İzmirli olan isim 4 yaşına bastığı zaman piyano eğitimi almaya başlamış ve zamanla piyano ile beraber şarkı söylemiştir.Boyu 1.80’dir.

Edis Görgülü Lise okurken bir yandan da müzikle ilgilenmeye başladı ve bir süre kadar solist olarak görev aldı.Ailesine müziği meslek olarak yapmak istediğini söyledi ama ailesi önce eğitim hayatını tamamlamasını istedi.Galatasaray Üniversitesi’nde okuma başladı ve ardından ise İstanbul Devlet Konservatuar’ına yazıldı iki okulu birden okumak biraz zor gelince İstanbul Üniversitesindeki eğitiminden ayrılmak zorunda kaldı.

İstanbul’da yaşamaya başlamasınla beraber albüm çalışmaları nedeniyle bir takım müracaatlarda bulundu ama bu müracaatlardan herhangi bir sonu alamadı.Ardından ise bazı Ajanslara kayıt yaptırarak oyunculuk ile ilgilenmeye başladı.2011 senesinde ilk kez profesyonel şekilde Fox tv ekranlarında yer alan dizide oynamaya başladı.Oyunculuk yapmasınla beraber daha fazla kitle tarafından tanındı ardından seslendirmiş olduğu şarkılarla beraber biranda dikkatleri üzerine çekti.

visum china
visum china

2014 senesinde ilk Single albümünü çıkartmayı başaran yakışıklı isim ayrıca bu çıkarmış olduğu Benim Ol adındaki şarkıya klipte çekti.Seslendirmiş olduğu bu parça bir süre kadar listelerin ilk 3 sırasında bulunmaya başladı.Bu parçayı insanlara daha fazla dinletmek amacıyla çeşitli programlara katıldı.

Edis Görgülü en son olarak ise An isminde bir albüm çıkartmıştır.Bu albümde toplam 12 tane şarkı bulunmaktadır.Çok Çok isimli parça ve Yalan parçaları bu albümün en iyi parçalarından biri olmuştur.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir