Efe Arda Koyuncu kimdir, nereli, Efe Arda Koyuncu kaç yaşında, Efe Arda Koyuncu boyu kaç, Efe Arda Koyuncu kariyeri, hangi takımlarda oynadı?

Efe Arda Koyuncu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Başakşehir kulübünün genç stoperi Efe Arda Koyuncu, kulüp tarihinin Süper Lig’de forma giyen en genç futbolcusu oldu. Genç futbolcu hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Efe Arda Koyuncu kimdir, nereli, Efe Arda Koyuncu kaç yaşında, Efe Arda Koyuncu boyu kaç, Efe Arda Koyuncu kariyeri, hangi takımlarda oynadı? İşte Efe Arda Koyuncu hakkında detaylar.

Efe Arda Koyuncu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Efe Arda Koyuncu 8 Temmuz 2005 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Efe Arda Koyuncu futbola Başakşehir altyapısında başlamıştır. Stoper pozisyonunda oynayan Efe Arda Koyuncu sağ ayağını kullanmaktadır. 2025 yılına kadar Başakşehir’de sözleşmesi devam etmektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

7 Mayıs 2022 tarihinde Başakşehir’in Galatasaray’a karşı oynadığı maçta Efe Arda Koyuncu ilk on birde maça başladı. Forma giymesi ile birlikte kulüp tarihinin Süper Lig’de forma giyen en genç futbolcusu oldu

Efe Arda Koyuncu Boyu Kaç?

Efe Arda Koyuncu 1.82 boyundadır.

Efe Arda Koyuncu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.