Efekan Can kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Efekan Can Kimdir?

2017 tarihinde oynamış olduğu dizi ile beraber oyunculuk mesleğine giren ve o tarihten itibaren çeşitli projelerde gördüğümüz yakışıklı isim Efekan Can kimdir? nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu nedir? bütün cevapları yazımızda sizlerle.

Efekan Can Biyografisi

1994 tarihinde Bilecik’te hayata gözlerini açan Efekan Can, 1.79 metre boyunda, 70 kilo ve kahverengi gözlere sahip olan bir oyuncudur.Eğitimine memleketi Bilecik’te başlamış ve tüm eğitimin kademelerini burada tamamlamıştır.Bilecik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan isim ayrıca okul bittikten sonra İstanbul Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmaya başlamıştır.

İlk olarak “Ufak Tefek Cinayetler” isimli dizi ile görmüş olduğumuz yakışıklı isim, bu dizide Serhan’ın Gençliğini canlandırmıştır.Kimdirkim.com Bu dizinin ardından ise “Azize” dizisinde yer almış ve Kuzey karakterine hayat vermiştir.

En son olarak 2020 yılının iddialı projelerinden biri olan “Öğretmen” dizisinde yer alan oyuncu bu dizide ise Tuğrul karakterini canlandırmıştır.

Efekan Can Oynadığı Diziler Nelerdir?

2020 – Öğretmen (Tuğrul)
2019 – Azize (Kuzey)
2017-2018 – Ufak Tefek Cinayetler (Serhan’ın Gençliği)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir