Ege Kökenli Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ege Kökenli Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Güneşin Kızları isimli dizi yaz sezonuna damga vurmuş bir dizi olarak karşımıza çıktı.Bu dizide merak edeceğimiz bölümler izlemeyi anlaşılan sürdüreceğiz.Bu konumuzda sizlere Güneşin Kızları Melisa karakterini oynayan Güzel oyuncu Ege Kökenli kimdir kaç yaşında nereli? biyografisini aktaracağız.

Ege Kökenli Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Ege Kökenli 20 Mart 1993 tarihinde İstanbul şehrimizde hayata gözlerini açan bir kişidir.Çocukluk yaşlarından beri oyunculuk yapmıştır.Öğrenimini Bilgi Üniversitesi’nde tamamlamış ardından 2004 tarihinde ilk dizisinde oynayarak ekranlarda görülmeye başlamıştır.2004 tarihinde En İyi arkadaşım isimli dizide rol almıştır.

2 Sene sonrasında ise 2006 tarihinde Anadolu kaplanı dizisinde oynamaya başladı.En çok izleyicilerin merak ettiği dizi ise Yahşi Cazibe dizisidir.Dizide Rokcı biz kızı canlandırmıştır.Sonraki dizileri Öğretmen Kemal ile Çalıkuşu adındaki diziler olmuştur.Asla Vazgeçmem dizisinde Yaren karakterini canlandırmıştır.

Boyunu ve kilosunu merak eden internet kullanıcıları için hemen onunda bilgisini sizlere sunalım.Boyu oyuncunun 1,66 kilosu ise 55’dir.

Dizide Şüpheli bir sevgililik dönemindeyken biranda ortadan kaybolmuş ve herkesin ne olduğunu merak eden bir bayanı canlandırıyor.

Ege Kökenli Oynadığı Diziler

2004 – En İyi Arkadaşım
2006 – Anadolu Kaplanı(Gizem)
2010 – Öğretmen Kemal(Peri)
2010 – Yahşi Cazibe(Itır)
2014 – Çiçek(Defne)
2015 – Asla Vazgeçmem(Yaren)
2015 – Güneşin Kızları(Melisa)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın