Ege Kökenli Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ege Kökenli Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Rol almış olduğu birbirinden güzel dizilerle beraber dikkat çekmiş ve ardından hızlı bir şekilde tanınmaya başlanmış güzel oyuncu Ege Kökenli kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? açmış olduğumuz bu konudaki biyografi ile oyuncuyu yakından tanıyabilirsiniz.

Ege Kökenli Kimdir? Biyografisi

Ege Kökenli, 20 Mart 1993 tarihinde İstanbul şehrimizde hayata gözlerini açan bir kişidir.Çocukluk yaşlarından beri oyunculuk yapmıştır.Öğrenimini Bilgi Üniversitesi’nde tamamlamış ardından 2004 tarihinde ilk dizisinde oynayarak ekranlarda görülmeye başlamıştır.2004 tarihinde En İyi arkadaşım isimli dizide rol almıştır.

Boyunu ve kilosunu merak eden internet kullanıcıları için hemen onunda bilgisini sizlere sunalım.Boyu oyuncunun 1,66 cm kilosu ise 55’dir.

2 Sene sonrasında ise 2006 tarihinde Anadolu kaplanı dizisinde oynamaya başladı.En çok izleyicilerin merak ettiği dizi ise Yahşi Cazibe dizisidir.Dizide Rokcı biz kızı canlandırmıştır.Sonraki dizileri Öğretmen Kemal ile Çalıkuşu adındaki diziler olmuştur.Asla Vazgeçmem dizisinde Yaren karakterini canlandırmıştır.

Güneşin Kızları dizisinde Şüpheli bir sevgililik dönemindeyken bir anda ortadan kaybolmuş ve herkesin ne olduğunu merak ettiği bir bayanı canlandırmış olan oyuncu bu diziden sonra ise Kalp Atışı dizisinde Doktor rolüyle izleyicilerle buluşmuştur.Son olarak ise oyuncu Aykut Enişte filminde rol almıştır.

Ege Kökenli Oynadığı Diziler ve Filmler

2004 – En İyi Arkadaşım
2006 – Anadolu Kaplanı(Gizem)
2010 – Öğretmen Kemal(Peri)
2010 – Yahşi Cazibe(Itır)
2014 – Çiçek(Defne)
2015 – Asla Vazgeçmem(Yaren)
2015 – Güneşin Kızları(Melisa)
2017 – Taksim Hold’em (Film)
2017 – Kalp Atışı
2019 – Aykut Enişte (Film)
2019 – Yasak Elma (Yağmur)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın