Ekin Ergök kimdir, Ekin Ergök'ün hayatı, biyografisi, Ekin Ergök kaç yaşında, Ekin Ergök nereli, Ekin Ergök boyu kaç?

Ekin Ergök Kimdir? Ekin Ergök Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ekin Ergök kimdir, Ekin Ergök’ün hayatı, biyografisi, Ekin Ergök kaç yaşında, Ekin Ergök nereli, Ekin Ergök boyu kaç? İşte Ekin Ergök hakkında merak edilenler.

Ekin Ergök Kimdir?

Ekin Ergök 1984 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Oyuncu Hakki Ergök ve Hatice Aslan’ın çocuğudur.

İlkokulu bitirdikten sonra Ankara’da Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Vurmalı Çalgılar Bölümü’ne kabul edildi. 2000 yılında İstanbul’a taşındı ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Vurmalı Çalgılar eğitimi aldı.

visum china
visum china

2003 yılında, Berkshire, İngiltere’deki Wellington College’dan Arts&Crafts sertifika programını birincilikle tamamladı. 2007 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Grafik Tasarım eğitimi aldı. Mezuniyet sonrasında Alemetifarika Reklam Ajansı’nda Stajyer Sanat Yönetmeni olarak görev yaptı.

2GET4 adıyla ve kendi adıyla birçok tanınmış kulüpte DJ olarak görev yaptı; House of Yes, Garaj Istanbul, Indigo, Minimuzikhol ve Versace, Tommy Hilfiger, Saat&Saat, Soho House, New York Moda Haftası ve Mercedes-Benz Moda Haftası gibi marka etkinliklerinde müzik prodüksiyonlarına devam etti.

2013 yılında, Can Evrenol’un yönettiği ‘BASKIN’ adlı bir filmde Sanat Yönetmeni olarak çalıştı. BASKIN, Film4 Frightfest London, Fantastic Fest Austin TX, SITGES International Fantastic Film Festival Catalonia gibi birçok film festivalinde ödüller kazandı.

New York şehrinde pek çok ünlü restoran, eğlence mekanı, özel kulüp ve prestijli moda markalarıyla işbirlikleri gerçekleştiren Ergök, Amerika’nın pek çok büyük şirketinde grafik tasarımı yaptıktan sonra 2018 yılında kendi tasarım stüdyosunu kurdu.

Ekin Ergök Boyu Kaç?

Ekin Ergök 1.86 metre boyundadır.

Ekin Ergök hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.