Ekin Eylem Ulaş kimdir? aslen nereli ve kaç yaşında?

Ekin Eylem Ulaş Kimdir?

MasterChef Türkiye yarışmasında ekranlara gelmesi ile beraber dikkat çeken ve yakışıklılığı ile de çoğu kız tarafından sosyal medya hesabından takip edilmeye başlanan Ekin Eylem Ulaş ile ilgili geniş kapsamlı bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Ekin Eylem Ulaş Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

1988 tarihinde Bursa’da hayata gözlerini açan Ekin Eylem Ulaş, aslen ise Elazığlı olan bir isimdir.Uzun süredir ailesi ile beraber yaşamını İstanbul’da sürdüren ünlü ismin bir kız kardeşi ve bir erkek kardeşi vardır.2007 tarihinden itibaren Aşçılık yapmaya başlayan isim, bu meslekte iddialı olan aşçılardan biridir.

2019 tarihinde MasterChef Türkiye yarışmasına katılmaya hak kazanan yakışıklı isim, bu sayede Milyonlarca insan tarafından tanınma şansı yakalamıştır.Gezmekten büyük keyif alan ünlü aşçı, bu nedenle toplam 28 Ülkeye gitmiş ve orada toplam 48 şehiri gezmiştir.

Fanatik Fenerbahçe taraftarı olan ünlü ismin, Instagram hesabındaki takipçi sayısıda giderek büyümektedir.Çocukları çok sevdiği Instagram paylaşımlarından da belli olan yakışıklı isim, MasterChef yarışmasında ilk haftalarda istediği performansı gösterememiştir.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir