Ekin Koç Kimdir Biyografisi Hayatı

Ekin Koç Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir süredir dizilerde göremediğimiz ve 2017-2018 sezonuyla beraber tekrar bir dizi projesinde izleyeceğimiz başarılı ve aynı şekilde yakışıklı oyuncular arasında olan Ekin Koç kimdir? yakışıklı ünlünün özgeçmişini bu yazımızla beraber çok daha iyi bir şekilde okuyacaksınız.

Ekin Koç Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu Ekin Koç 21.06.1992 senesinde hayata gözlerini açmış olan bir isimdir.Antalyalı olan oyuncu Üniversite sınavlarına hazırlanmış olduğu zamana kadar geçen sürede Antalya’da yaşamış ve burada büyümüştür.Üniversite zamanı gelince Ailesiyle beraber Antalya’dan İstanbul’a göç etmiştir.Üniversiteye yoğun şekilde çalışmış ve sınavda başarılı olarak Bilgi Üniversitesi’nin İşletme bölümünde okumuş ve mezun olmuştur.Boyu 1.80’dir.

Üniversite eğitimini sürdürürken hem Üniversite eğitimi hemde oyunculuk üzerine eğitimler almış ve bu nedenle 35 Buçuk Sanat Akademisi’ne yazılmıştır.Burada çok önemli isimlerden oyunculuk üzerine eğitimler alan isim oyunculuk konusunda yeteneklerini göstermiş ve zamanla dizi projelerine başvurarak seçilmiştir.

visum china
visum china

2013 senesinde ilk olarak Sana Bir Sıra Vereceğim adındaki dizi ile oyunculuğa başlamış olan isim bu dizide Türkiye’nin tanınmış ve sevilen oyuncularınla beraber rol almıştır.

2014 tarihinde ikinci kez dizide yer alan oyuncu Benim Adım Gültepe adındaki dizide rol almıştır.Bu dizi maalesef uzun soluklu olmamış ve çabuk bitmiştir.

En son Muhteşem Yüzyıl Kösem’de gözüken oyuncu şu sıralarda yeni dizisi için çalışmalarını sürdürmektedir.Belkide siz bu yazıyı okuduğunuz sıralarda dizi çoktan yayınlanmaya başlamış olabilir.

Ekin Koç Oynadığı Diziler ve Filmler

2013 – Sana Bir Sir Vereceğim
2014 – Benim Adim Gültepe
2015 – Evli ve Öfkeli
2015 – Senden Bana Kalan (Film)
2016 – Muhtesem Yüzyıl Kösem
2016 – Ali ve Nino (Film)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.