Ekin Olcayto Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ekin Olcayto Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Bir dönem CNN Türk televizyonunda Bazı Şeyler adındaki programın sunuculuğunu yapmış güzel sunucularımızdan biri olan Ekin Olcayto kimdir kaç yaşında? evli mi? tüm merak edilmiş olan sorularla beraber işte hayatı.

Ekin Olcayto Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ekin Olcayto, 1975 tarihinde hayata gelmiş olan bir sunucudur.İstanbul ilimiz onun için çok önemlidir çünkü doğmuş olduğu ve uzun yıllar yaşadığı yerdir.1993 senesindeki Radyo kanallarından biri olan Best Fm’de ilk kez Radyolarda bulunmaya başladı.Radyonun ardından televizyona geçti ve Star tv ekranlarında sunmuş olduğu programla beraber televizyonların tanınan sunucularından oldu.

Yaklaşık 16 sene süresince Radyoda Abuk Prenses ismindeki programı sundu.Bir yandan radyoda program sunarken diğer yandanda sayılı televizyon kanallarından olan ünlü televizyon kanallarında bir takım programlar sundu.Star Tv ve Kanal D’nin ardından Trt ekranlarına geçti ve orada başta Sabah programları olmak üzere bir çok programı sundu.

2000 senesinden itibaren Ntv televizyonundan gelen bir teklif üzerine bu televizyona geçerek Habercilikle ilgilenmeye başladı.Aslında en büyük isteği olan Haber Spikerliğiydi ve bu isteğini gerçekleştirme şansı buldu.Toplam 3 sene Ntv ekranlarında haber sunma başarısı gösterdi.

Ekin Olcayto Evli mi? 2011 senesinde reklamcılıkla ilgilenen Levent Yıldırımtürk ile dünya evine giren sunucu evliliklerini 2014’de bitirme kararı almışlardır.

2008 senesinden itibaren KanalTürk ekranlarında uzunca yıllardan beri Haber sunan sunucu, daha sonrasında ise CnnTürk ekranlarına geçmiş ve burada bir süre kadar hafta sonlarında program sunmuştur.Ünlü isim, bir yandanda spikerlik ile sunuculuk ile ilgili derslerde öğretmenlik yapmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın