Ela Rümeysa Cebeci Kimdir?

Ela Rümeysa Cebeci Kimdir?

Tgrt Haber televizyonunun sabah kuşağında yer alan programlarından biri olan Günaydın Türkiye isimli programı sunan hem sunucu hem de oyuncu Ela Rümeysa Cebeci kimdir? ayrıntılarıyla işte biyografisi.

Ela Rümeysa Cebeci Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

31.05.1988 yılında hayata merhaba demiş olan Ela Rümeysa Cebeci, doğduğu günden bu yana İstanbul’da yaşamaktadır.İstanbul aşığı olan isim Bahçeşehir Üniversitesini bitirmiş ve burada İleri Oyunculuk dersleri almıştır.Boyu 1,72 cm olan isim 54 kilodadır.

İlk olarak mesleğine Trt1 ekranlarında muhabirlik yaparak başlayan isim ardından ise oyunculuk yapmaya başlamıştır.2011 tarihinde Kanıt dizisinde rol almış, ardından ise aynı yıl Nuri dizisinde oynamıştır.

2012’de Fetih 1453 filminde rol alan isim son olarak ise Şevkat Yerimdar dizisinde kısa bir süre rol almıştır.

Trt1’den sonra Tgrt Haber ekranlarında gözüken sunucu 2017 senesinden itibaren bu kanalda sunuculuk yapmaktadır.İlk olarak Her Gece isimli programı sunmuş ardından ise sabah kuşağına geçerek burada Günaydın Türkiye programını sunmaya başlamıştır.

Sunucu, 5 Mayıs günü haber sunduğu sırada telefonunu eline almış ve haberin ekranda gösterildiğini düşünürek telefonunda görmüş olduğu bir şeye gülmüştür.Bu görüntülerin ardından o gün sosyal medyada trend olmuş ve çok konuşulmuştur.

Oynadığı Diziler ve Filmler

2011 – Kanıt
2011 – Nuri
2011 – Yıllar Sonra
2012 – Fetih 1453 (Sinema)
2017 – Şevkat Yerımdar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın