Ela Sezen Kimdir, hayatı ve biyografisi

Ela Sezen Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Haber Global muhabiri Ela Sezen’in hayatı hakkında merak edilenler. Ela Sezen kimdir, kaç yaşında, nereli gibi merak edilen ve internette en çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ela Sezen Kimdir, Kaç Yaşında Nereli?

Ela Sezen’in kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Ela Sezen’in doğum tarihi 1987 yılıdır. Ela Sezen’in doğum yeri Zonguldak’tır. Ela Sezen lise eğitimini TED Zonguldak Koleji’nde tamamladı. Daha sonra Ela Sezen eğitim hayatını Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın Yayın bölümünde tamamladı.

Ela Sezen Kariyeri

Ela Sezen meslek hayatına ilk olarak 2009 yılında NTV kanalında haber merkezinde muhabir olarak görev aldı. Daha sonra Kanal D ekranlarında 32. Gün programında muhabir olarak çalıştı. Kariyerine Show TV ve Habertürk kanallarında muhabir olarak görev alarak devam etti. Ayrıca Ela Sezen Habertürk kanalında İyi Haberler programının hazırlanması ve sunumunu üstlendi. Ela Sezen son olarak Haber Global’in kuruluşu ile beraber 2018 yılında bu kanalda muhabir olarak görev almaya başlamıştır.

Ela Sezen Kimdir, Kaç Yaşında Nereli?

Ela Sezen Aldığı Ödüller

Ela Sezen başarılı işlerinde dolayı Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Engelsiz Hayat Dayanışma Derneği, International Transplant Network ve Uyuşturucu ile Mücadele Derneği tarafından ödüllendirilmiştir.

Ela Sezen ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir