Ela Yörüklü kimdir? kaç yaşında nereli boyu kaç?

Ela Yörüklü Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinin kadrosuna dahil olmasının ardından biyografisi merak edilmeye başlanan ünlülerden biri olan Ela Yörüklü kimdir? nereli, kaç yaşında, boyu kaçtır? tüm cevaplarını hazırladığımız bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ela Yörüklü Biyografisi

1998 tarihinde Bursa’da hayata gözlerini açan Ela Yörüklü, 1.78 metre boyunda, 54 kilo ve kahverengi gözlere sahip olan bir isimdir.Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Bölümü’nde eğitim görmüş olan isim ayrıca uzun bir müddet bale ve tiyatro konusunda eğitimler almıştır.

2017 tarihinde Best Model Of Turkey yarışması ile birlikte adını duyurmuş olan güzel isim, bu yarışmada ikinci olmuş ve güzelliği ile beraber de çoğu dizi yapımcısının ilgisini çekmiştir.Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimi almasının ardından “Kalk Gidelim” isimli dizide oyunculuk yapmaya başlamış olan isim ardından ise 2019 yılında “Arka Sokaklar” dizisinde rol almaya başlamıştır.

Hayvanları çok seven güzel isim, her zaman hayatta insanlara örnek olan bir kişi olarak kalabilmek için çaba sarfettiğini söylemiştir.kimdirkim-com boş zamanlarını ise spor yaparak geçirmektedir.

Oynadığı Diziler

2017 – Kalk Gidelim
2019 – Arka Sokaklar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir