Elfin Tataroğlu kimdir, nereli, Elfin Tataroğlu kaç yaşında, Elfin Tataroğlu ne mezunu, ne iş yapıyor?

Elfin Tataroğlu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Gündem ilgili programlarda ekranlarda gördüğümüz Elfin Tataroğlu kimdir, nereli, Elfin Tataroğlu kaç yaşında, Elfin Tataroğlu ne mezunu, ne iş yapıyor? İşte Elfin Tataroğlu hakkında detaylar.

Elfin Tataroğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Elfin Tataroğlu 1978 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir.  İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2001 yılında Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi’ni bitirdi. Accademia Italiana Floransa’da tasarım ve dil eğitimi aldı. Bilgi Üniversitesi İşletme Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı.

2013 Yılından bu yana çeşitli üniversitelerin yüksek lisans programlarında, öğretim görevlisi olarak İşletme Yönetimi, Stratejik Yönetim, Liderlik ve Yönetim Becerileri, Liderlik ve Kurumsal Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi dersleri vermektedir. Özel şirketlere yönetim danışmanı olarak Müzakere Teknikleri, Stratejik Yönetim, Stratejik Liderlik ve Yönetim Becerileri eğitimleri vermektedir. Bahçeşehir Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak görev almıştır. MEF Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya devam etmektedir.

Elfin Tataroğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir