Elfin Tataroğlu kimdir, nereli, Elfin Tataroğlu kaç yaşında, Elfin Tataroğlu ne mezunu, ne iş yapıyor?

Elfin Tataroğlu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Gündem ilgili programlarda ekranlarda gördüğümüz Elfin Tataroğlu kimdir, nereli, Elfin Tataroğlu kaç yaşında, Elfin Tataroğlu ne mezunu, ne iş yapıyor? İşte Elfin Tataroğlu hakkında detaylar.

Elfin Tataroğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Elfin Tataroğlu 1978 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir.  İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2001 yılında Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi’ni bitirdi. Accademia Italiana Floransa’da tasarım ve dil eğitimi aldı. Bilgi Üniversitesi İşletme Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı.

2013 Yılından bu yana çeşitli üniversitelerin yüksek lisans programlarında, öğretim görevlisi olarak İşletme Yönetimi, Stratejik Yönetim, Liderlik ve Yönetim Becerileri, Liderlik ve Kurumsal Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi dersleri vermektedir. Özel şirketlere yönetim danışmanı olarak Müzakere Teknikleri, Stratejik Yönetim, Stratejik Liderlik ve Yönetim Becerileri eğitimleri vermektedir. Bahçeşehir Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak görev almıştır. MEF Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya devam etmektedir.

visum china
visum china

Elfin Tataroğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.