Elif Erol Kimdir?

Elif Erol Kimdir?

Dizi yapımlarında daha fazla görmek istediğimiz güzel isimlerden biri olan ve özellikle “Ketenpere” filmi ile önemli bir yükseliş gerçekleştiren oyuncu Elif Erol kimdir? nerelidir? boyu, kilosu nedir? kaç yaşındadır? bütün cevapları ve bilgileri bu yazımızda yer almaktadır.

Elif Erol Biyografisi

2 Kasım 1986 tarihinde İzmir’de doğan Elif Erol, aslen ise Yunanistanlı’dır.Tiyatrolarla birlikte oyunculuğa girmiş olan isim ayrıca sporcu bir insandır.Lisanslı antrenörlük yapan güzel isim dövüş ve tekvando konusunda eğitimler vermektedir.

Elif Erol’un boyu 1.78 cm, kilosu ise 56’dır.Burcu ise Akrep’tir.

Bir süre kadar İzmir Devlet Opera Balesi içinde görev almış olan isim çok sayıda dans ile ilgilenmektedir.Bunlar modern dans, latin dansları ve halk danslarıdır.Oyunculuk dışında seslendirme ve dublaj sanatçılığıda yapmıştır.

İlk oyunculuğuna 2015 yılında “Acil Servis” dizisinde başlamış olan isim ardından aynı tarihte “Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisinde rol almıştır.Kimdirkim.com 2016 yılında “Tahin Pekmez” filminde yer alan isim, 2017 tarihinde ise “Ketenpere” filminde oynamıştır.

Güzel isim son olarak ise “Yaralı Kuşlar” dizisinin kadrosuna dahil edilmiştir.Dizide canlandırdığı karakter “Hülya” karakteridir.

Elif Erol Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2015 – Acil Servis
2015 – Muhtesem Yüzyıl Kösem
2016 – Tahin Pekmez (Film)
2017 – Ketenpere (Film)
2019 – Yaralı Kuşlar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın