Elif Gizem Aykul Kimdir?

Elif Gizem Aykul Kimdir?

Göstermiş olduğu başarılı oyunculuk ile beraber çok sayıda reklam ve dizide roller üstlenmiş oyuncu Elif Gizem Aykul hakkında merak edilen tüm bilgiler konumuzda sizlerle.

Elif Gizem Aykul Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu

17 Şubat 1988 tarihinde Ankara’da hayata gözlerini açan Elif Gizem Aykul, 1.65 metre boyunda, 53 kilo ve Kova burcudur.Ankara Üniversitesi mezunlarından biri olan güzel oyuncu, İktisat Bölümünü bitirmiş ve Üniversite dönemindeyken tiyatrolar içerisinde aktif olarak bulunmaya başlamıştır.

2008 yılında oynadığı tiyatro oyunu ile oyunculuk mesleğine başlamış olan isim, ilk olarak “İçeridekiler” adındaki tiyatro oyununda yer almıştır.Bu oyunu sırasıyla Mutfak, Kamp 17, Kutular, Buruk Ezgi gibi oyunlar takip etmiştir.

2015 yılında dizi oyunculuğu da yapmaya başlayan isim “Milat” dizisinde oynamış ve ardından ise 2016 tarihinde “Beni Affet” dizisinde rol almıştır.kimdirkim*com Aynı tarihlerde reklamlarda da boy göstermeye başlayan isim bu zamana kadar toplam 12 civarı reklamda oynamıştır.Oynamış olduğu reklamların bazıları İstikbal, Türkcell, İkea, Algida, Philips ve ABC Deterjan reklamıdır.

2018 yılında “Bir Mucize Olsun” dizisinde rol almış olan oyuncu bu dizide Azra karakterini canlandırmıştır.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2015 – Milat (Sezen)
2016 – Beni Affet
2016 – Muhtesem Yüzyıl Kösem
2018 – Bir Mucize Olsun (Azra)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın