Elif Güneri kimdir, nereli, Elif Güneri kaç yaşında, Elif Güneri boyu, kilosu kaç?

Elif Güneri Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Milli boksör Elif Güneri hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz. Peki Elif Güneri kimdir, nereli, Elif Güneri kaç yaşında, Elif Güneri boyu, kilosu kaç? İşte Elif Güneri hakkında detaylar.

Elif Güneri Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Milli sporcu Elif Güneri 9 Ekim 1987 tarihinde Karabük’te dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatına Kurtuluş İlkokulu’nda başladı, Kurtuluş Namık Kemal Ortaokulu ve Karabük Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi’nde devam etti. Sakarya Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Rekreasyon Bölümü ve Kastamonu Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerini bitirdi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Kazakistan’ın Astana kentinde düzenlenen 2016 Kadınlar Dünya Amatör Boks Şampiyonası’nda 81 kiloda bronz madalya kazandı. Hindistan’ın Yeni Delhi kentinde düzenlenen 2018 Kadınlar Dünya Amatör Boks Şampiyonası’nda 81 kiloda bronz madalya kazandı. Rusya’da düzenlenen 2019 Kadınlar Dünya Amatör Boks Şampiyonası’nda gümüş madalya kazandı.

visum china
visum china

Uluslararası Boks Birliği (IBA) tarafından Türkiye’nin İstanbul kentindeki Başakşehir Gençlik ve Spor Tesisleri’nde düzenlenen 2022 Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda 81 kiloda Elif Güneri, Litvanyalı Gabrielė Stonkutė’ye yenilerek bronz madalyada kazandı. İlk turda Güney Afrika Cumhuriyeti’nden Mkateko Muriel Sithole, çeyrek finalde ise Kenyalı Elizabeth Adhiambo Andiego’yu eleyen Elif Güneri, Gabriele Stonkute ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 3-2 kaybederek bronz madalya kazandı.

Elif Güneri Boyu Kaç?

Elif Güneri 1.83 boyundadır.

Elif Güneri Kaç Kilo?

Elif Güneri 81 kilodur.

Elif Güneri Burcu Nedir?

Elif Güneri Terazi burcudur.

Elif Güneri hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir