Elifcan Ongurlar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Elifcan Ongurlar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Meslek hayatına 2012 senesinde rol almış olduğu hem sinema hemde dizi ile başlamış olan Kara Ekmek dizisinle beraber çok büyük bir yükseliş gerçekleştirmiş oyuncu Elifcan Ongurlar kimdir kaç yaşında boyu kaç? kısaca işte özgeçmişi.

Elifcan Ongurlar Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Elifcan Ongurlar, 07.06.1993 tarihinde hayata merhaba diyen bir isimdir.Babasının sanatçı olmasından ötürü her zaman sanatla iç içe büyümüştür.Anne ve babası emeklidir.İlkokul’a başlamasından sonra ailesinin isteği doğrultusunda piyano kurslarına yazılmış ve piyano öğrenmiştir.İzmir’in Karşıyaka ilçesinde piyanodan sonra Sporlada ilgilenmiş ve Karşıyaka takımının tenis bölümüne kayıt olmuştur.10 sene boyunca aralıksız Tenis sporu yapmış ve hatta Milli Takıma yükselme başarısı sağlamıştır.Boyu 1.70 cm’dir.

Spor ile ilgilenirken babasına oyuncu olmak istediğini söylemiş ve babasıda bunu büyük bir mutlulukla karşılamıştır.Daha Lise okurken 2012’de Ateşin Düştüğü Yer ismindeki sinemada oynamıştır.Bu filmden sonra aynı yıl içerisinde Kayıp Şehir’de rol almıştır.

Mavi gözleri bulunan oyuncunun asıl saç rengi ise Koyu bir şekilde sarıdır.Fiziği bir çok mankenden iyidir.

Karşıyakalı olmaktan oldukça gururlu olan oyuncu tekrar dünyaya gelse yine Karşıyaka’da doğmak isteyeceğini belirtiyor.

Hobileri arasında Klasik müzik dinlemek, bale ve opera izlemek olan oyuncu, bu tür aktivitelerden cok mutluluk duyuyor.

Oyuncu en son olarak Kiralık Aşk ve Kızlarım İçin isimli iki dizide rol almıştır.Bu iki dizide çoktan final yaparak bitmiştir.

elifcan-ongurlar-biyografi

Elifcan Ongurlar Oynadığı Diziler ve Filmler

2012 – Ateşin Düştüğü Yer(Sinema)
2012 – Kayıp Şehir
2014 – Kara Ekmek
2015 – Kiralık Aşk
2017 – Kızlarım İçin

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir Yorum

  1. ben bu kızı güliz aylaya çok benzetiyorum Elifcan çok benziyor gerçektende

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.