Elit Andaç Çam Kimdir Biyografisi Boyu Kaç Yaşında?

Elit Andaç Çam Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Güzel modellerden olan, aynı zamanda dizilerde de 2014 yılından itibaren yer almaya başlayan Elit Andaç Çam kimdir kaç yaşında ve nerelidir? hayatı nasıldır?

Elit Andaç Çam Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Elit Andaç Çam, 8 Ağustos 1988 tarihinde Malatya’da hayata gözlerini açmıştır.Doğum yeri Malatya fakat çocukluğu İzmir’de geçmiştir o sebeple İzmirli’de sayılır.İzmir’de Bornova Anadolu Lisesi’ni bitirmiş ardından Üniversiteyi ODTÜ Sosyaliji bölümünde okumak amacı ile Ankara’ya gitmiştir.5 yıl kadar Ankara’da Üniversite yıllarınla beraber kalmış ve Ankara’dan sonra İstanbul’a yerleşmiştir.Halen Oyunculuk Masterına devam eden Oyuncu Kadir Has Üniversitesi’nde akademiye devam etmektedir.

Boyu 1.75 cm kilosu ise 56 olan güzel model oyuncu, modelliğe çok farklı bir biçimde giriş yapmıştır.2009 tarihinde Best Model Of Turkey yarışmasına deneyimi olmamasına rağmen katılma kararı alıp İnternet üzerinden form doldurur.Hiç ümidi yokken bir süre sonra yarı final seçmelerine katıldığı haberini alarak hemen İstanbul’a doğru yola çıkar.Gittiğinde tek başına olmasının verdiği dezavantaj ile kendini çok yabancı hisseder fakat buna rağmen finale kalma başarısı gösterir.

visum china
visum china

Bu yarışmada Best Press Ödülünü alır ardındanda 2010 tarihinde Çin’de Türkiye’yi temsil ederek yarışır.1 Ay kadar çok zorlu kamp dönemlerinden geçer.

Modellikte başarısından sonra oyunculuk konusunda bir takım dersler alarak dizilerde oyunculuk yapmaya başlamıştır.Öncedende birçok tiyatro oyununda roller alan oyuncu kendini geliştirmiştir.

Elit Çam Oynadığı Diziler

2013 – Fatih
2014 – Aşkın Bedeli (Nil)
2015 – Yazın Öyküsü (Selin)
2016 – Gülümse Yeter
2017 – Sofra Sirları (Sinema)
2019 – Kızım (Ayla)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.