Elit Andaç Çam Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Elit Andaç Çam Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Güzel Modellerden aynı zamanda Yazın Öyküsü dizisinin Selin’i olarak televizyonda izlediğimiz Elit Andaç Çam kimdir kaç yaşında ve nerelidir? hayatı nasıldır?

Elit Andaç Çam Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Elit Andaç Çam 8 Ağustos 1988 tarihinde Malatya’da hayata gözlerini açmıştır.Doğum yeri Malatya fakat çocukluğu İzmir’de geçmiştir o sebeple İzmirli’de sayılır.İzmir’de Bornova Anadolu Lisesi’ni bitirmiş ardından Üniversiteyi ODTÜ Sosyaliji bölümünde okumak amacı ile Ankara’ya gitmiştir.5 yıl kadar Ankara’da Üniversite yıllarınla beraber kalmış ve Ankara’dan sonra İstanbul’a yerleşmiştir.Halen Oyunculuk Masterına devam eden Oyuncu Kadis Has Üniversitesi’nde akademiye devam etmektedir.

Boyu 1.75 kilosu ise 56 olan Güzel Model Oyuncu modelliğe giriş yapmasını ise çok ilginç bulan bir isim.2009 tarihinde Best Model Of Turkey yarışmasına deneyimi olmamasına rağmen katılma kararı alıp İnternet üzerinden formu doldurmuş.Ardından beklentisi olmamasına rağmen yarı final seçmelerine kaldığı haberini alır ve İstanbul’a gider.Gittiğinde tek başına olmasının verdiği dezavantaj ile kendini cok yabancı hisseder ama finale kadar kalma başarısı gösterir.

Bu yarışmada Best Press Ödülünü alır ardındanda 2010 tarihinde Çin’de Türkiye’yi temsil ederek yarışır.1 Ay kadar çok zorlu kamp dönemlerinden geçer.

Modellikte başarısından sonra oyunculuk konusunda bir takım dersler alarak dizilerde oyunculuk yapmaya başlamıştır.Öncedende birçok tiyatro oyununda roller alan oyuncu kendini geliştirmiştir.

elit-cam-yazin-oykusu-selin

Elit Çam Oynadığı Diziler

2013 – Fatih
2014 – Aşkın Bedeli (Nil)
2015 – Yazın Öyküsü (Selin)
2016 – Gülümse YeterBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın