Eliz Sakuçoğlu kimdir? kaç yaşında nereli boyu kilosu kaç?

Eliz Sakuçoğlu Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Magazin dünyasının sıkça konuşulan isimleri arasında bulunan ve güzelliği ile de dikkan çeken ünlülerden biri olan Eliz Sakuçoğlu kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaçtır? bütün bu soruların yanıtı ve daha fazlası makalemizde.

Eliz Sakuçoğlu Kimdir? Biyografisi

29 Ağustos 1984 tarihinde Hatay Antakya’da hayata merhaba diyen Eliz Sakuçoğlu, 1.70 metre boyunda, 57 kilo ve Başak burcudur.1 tane kardeşi bulunan ünlü isim, 6 yaşındayken annesi ile babasının boşanmasından ötürü, velayeti babasına verilmiş ve bu nedenle Almanya’ya babası ile birlikte gitmiştir.

Uzun yıllar Almanya’da yaşamış ve eğitim hayatına da Almanya’da başlamıştır.Küçük yaşlarda çalışma hayatına atılmış ve Almanya’da bir mağazada çalışmış ve tasarımcılık yapmıştır.

visum china
visum china

2005 tarihinde Almanya’dan Türkiye’ye dönen güzel isim, İstanbul’a yerleşmiş ve hayatını burada sürdürmeye başlamıştır.İlk olarak İstanbul’a geldikten sonra Gaye Sökmen Ajans’a kayıt olmuş ve bir süre fotomodel olarak çalışmıştır.

Fotomodellik sonrası Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne yazılmış olan Eliz Sakuçoğlu, bir süre de oyunculuk eğitimi almış ve “Asla Unutma” isimli dizide toplam 3 bölüm oynamıştır.

2006 tarihinde sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın üstlenmiş olduğu “Fear Factor” isimli yarışmaya katılmış olan güzel isim, bu yarışmada birincilik elde etmiş ve toplam 50 Bin lira olan büyük ödülü kazanmıştır.kimdirkim com Bu zamana kadar oyunculuk, fotomodellik ve moda tasarımcılığı gibi meslekleri yapmış olan isim, çok iyi şekilde Fransızca, İngilizce ve Almanca dillerine hakimdir.

2008 tarihinde Almanya’da ünlü sanatçı Murat Boz ile dünya evine girmiş olan isim, 2012 tarihinde ise anlaşarak evliliklerini bitirmişlerdir.

Açık sözlü ve net tavırları ile dikkat çeken Eliz Sakuçoğlu, yapmış olduğu açıklamalarla da zaman zaman çok konuşulmaktadır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.