Elsa Pataky kimdir, nereli, Elsa Pataky kaç yaşında, Elsa Pataky boyu, kilosu kaç, Elsa Pataky evli mi, eşi kimdir?

Elsa Pataky Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Oyuncu Elsa Pataky hakkında detayları araştırdık. Peki Elsa Pataky kimdir, nereli, Elsa Pataky kaç yaşında, Elsa Pataky boyu, kilosu kaç, Elsa Pataky evli mi, eşi kimdir? İşte Elsa Pataky hakkında detaylar.

Elsa Pataky Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Elsa Pataky 16 Temmuz 1976 tarihinde İspanya’nın Madrid şehrinde dünyaya gelmiştir. İspanyol model ve oyuncu. İspanyolca, İngilizce, Rumence, İtalyanca, ve Fransızca olmak üzere 5 dil bilmektedir.

Hızlı ve Öfkeli 6 (2013), Hızlı ve Öfkeli 7 (2015) ve Hızlı ve Öfkeli 8 (2017) serilerinde Elena Neves karakterini oynadı. Pataky, 2018’de Avustralya web televizyon dizisi Tidelands’de Adrielle Cuthbert olarak rol aldı. Haziran 2022’de vizyona giren Matthew Reilly’nin yönettiği Interceptor’da başrolü oynadı.

Elsa Pataky kimdir, nereli, Elsa Pataky kaç yaşında, Elsa Pataky boyu, kilosu kaç, Elsa Pataky evli mi, eşi kimdir?

Elsa Pataky Özel Hayatı:

Elsa Pataky; 2004 yılında Michaël Youn ile evlendi. Fakat bu evlilik 2006 yılında sona erdi. 2010 yılında Chris Hemsworth ile evlendi ve 2012 yılında bu evlilikten India Rose adında kızı dünyaya geldi. 2014 yılında ise Sasha ve Tristan adında ikiz çocukları dünyaya geldi.

Elsa Pataky Boyu Kaç?

Elsa Pataky 1.61 boyundadIr.

Elsa Pataky Kaç Kilo?

Elsa Pataky 50 kilodur.

Elsa Pataky Burcu Nedir?

Elsa Pataky Yengeç burcudur.

Elsa Pataky hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.