Erdal Beşikçioğlu'nun eşi Elvin Beşikçioğlu kimdir, nereli, Elvin Beşikçioğlu'nun hayatı, biyografisi, Elvin Beşikçioğlu kaç yaşında?

Elvin Beşikçioğlu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Behzat Ç. karakterini oynayan Erdal Beşikçioğlu’nun eşi Elvin Beşikçioğlu kimdir, nereli, Elvin Beşikçioğlu’nun hayatı, biyografisi, Elvin Beşikçioğlu kaç yaşında? İşte Elvin Beşikçioğlu hakkında merak edilen ayrıntılar.

Elvin Beşikçioğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Elvin Beşikçioğlu 30 Mart 1972 tarihinde Çankırı’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun oldu.

Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda iki yıl çalıştıktan sonra Erdal Beşikçioğlu ile evlendi. Eşinin görev yaptığı Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda tayin oldu. Diyarbakır’da dört yıl kaldı ve bu süre zarfında tiyatro oyunculuğunun yanı sıra TRT Gap televizyon kanalında çocuk programları sundu. Daha sonra, Ankara Devlet Tiyatrosu’na geçti. Ziya Öztan’ın yönettiği Cumhuriyet başlıklı filmde Afet İnan rolünü oynadı. Elvin Beşikçioğlu, bu rolüyle Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Ödülü’ne layık görüldü.

Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Ceyda karakterini oynamıştır.

Elvin Beşikçioğlu Evli mi?

Oyuncu Erdal Beşikçioğlu ile evlidir. Çiftin Derin ve Ömer adında 2 çocuğu bulunmaktadır.

Elvin Beşikçioğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir