Elvin Levinler Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Elvin Levinler Kimdir Kaç Yaşında Oynadığı Diziler

Dizi oyunculuğu ve reklam oyunculuğu yapan özellikle gülüşü ile beraber çok sempatik bir bayan olan [saritext]Elvin Levinler kimdir Kaç yaşında nerelidir?[/saritext] bütün cevaplar biyografimizde.

Elvin Levinler Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Elvin Levinler, 24 Nisan 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Boyu 1,65 olan Oyuncu Cağaloğlu Anadolu Lisesini bitirip sonrasında burs ile Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü kazanmıştır.Üniversite okuduğu sıralarda Türk Atlantik Gençlik Konseyi genel sekreteri olarak çalıştı ve birçok yurtdışındaki konferansa katılıp Türkiye’yi başarı ile temsil etmiştir.

Dans ile Müziğede merak salan Oyuncu Özlem Güzel Dans ile Müzik okulunda bir süre eğitim aldı.2011 tarihinde ise Bale Öğretmenliği diplomasını alarak bu konudada çok bilgili olduğunu ispatlamış oldu.Dizilerde oynadığı en başarılı dizi Alemin Kralı adındaki dizi olmuştur.Dizide Ayben Kıral karakterini canlandırmış ve mükemmel bir çıkışa imza atmıştır.Milyonlarca insan tarafından beğenilen bir oyuncu olmuştur.

Son olarak Milat Dizisinde oynayan oyuncu Milat Dizisi Duru karakteri ile izleyicilerinin karşısına çıkmaktadır.Milat Dizisinde son derece saf iyi niyetli bir kızı canlandıran oyuncu babasının Şirketinde görev almaktadır.Babasının yapmış olduğu hiçbir işten haberi olmayan Duru daha sonra Hamza ile tanışır.

elvin-levinler-biyografi

Elvin Levinler Oynadığı Diziler

Alemin Kıralı – Ayben Kıral
Salih Kuşu – Melis
Babam Sınıfta Kaldı – Selin
Milat – Duru
İnadına Aşk – Nehir

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir