Emel Dede Kimdir?

Emel Dede Kimdir?

2005’de başladığı kariyerini 2010 tarihinden sonra hızlandırıp aralıksız oyunculuk yapan ve önemli tv kanallarının, önemli dizilerinde bulunmuş güzel oyuncu Emel Dede kimdir? sıkça ismi internette aranan oyuncunun biyografisi.

Emel Dede Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç Nereli?

Güzel isim Emel Dede, 05.09.1989’lu olan İstanbul’da yaşayan bir isimdir.İstanbullu olan oyuncu bu yaşına kadar herhangi bir filmde rol almamıştır.Oynamış olduğu yapımların hepsi dizi olan oyuncu bir tanede reklam filminde yer almıştır.Bu mesleğe başlamadan önce eğitim alan oyuncu, 2005 tarihinle beraber bu meslekte yer almıştır.Boyu 1.70 cm’dir.

Oyunculuk derslerinin ilkini 35 Buçuk Akademi’ye yazılarak almış olan Emel Dede, ardından ise özel olarak bir takım oyunculuk dersleri almayı sürdürmüştür.2005 senesinde Bıçak Sırtı adındaki dizide rol alarak ilk dizisinin heyecanını yaşamıştır.Bu diziden sonra yine çeşitli dizilerini sürdüren oyuncu en büyük yükselişini ise Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinle beraber gerçekleştirmiştir.Çok sayıda yıldız oyuncunun yer almış bu dizide oynamış olan güzel isim bu dizi ile beraber daha tanınır hale gelmiştir.

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin ardından çok daha fazla yükseliş elde ettiği dizi ise Trt televizyonunun beğenilmiş dizilerinden biri olmuş Sevda Kuşun Kanadı’nda dizidir.Bu dizide de yine çok sayıda ünlü oyuncuyla beraber dizide yer almıştır.

Bir tane reklam projesinde yer almış olan oyuncu Uludağ Limonata reklamının yüzlerinden biri olmuştur.

Halen günümüzdeki bazı dizilerde görmeye devam ettiğimiz oyuncu, her an yeni bir dizi ile karşımıza çıkabilir.

Emel Dede Oynadığı Diziler

2005 – Bıçak Sırtı
2008 – Küçük Kadinlar
2010 – Ask ve Ceza
2010 – Oyle bir Gecer Zaman ki
2013 – Askin Bedeli
2014 – Alın Yazım
2014 – Emanet
2015 – Seddülbahir 32 Saat
2016 – Sevda Kuşun Kanadında
2017 – İsimsizler

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın