Emel Özkızıltaş Kimdir?

Emel Özkızıltaş Kimdir?

Katılmış olduğu birtakım yarışmalar ile adını duyurmuş ve akabinde ise Çarkıfelek programında Hosteslik yapmaya başlayan güzel isim Emel Özkızıltaş kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? bu soruların tüm yanıtlarını sizler için araştırdık işte bilgiler.

Emel Özkızıltaş Hayatı

3 Temmuz 1986 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Emel Özkızıltaş, uzun süre Uçak Kabin Memurluğu mesleğinde çalışmış akabinde ise “Bu Tarz Benim” isimli yarışmada yer almıştır.Bu yarışma ile tanınmaya başlayan güzel isim, ardından ise Abdullah Yıldız tarafından seslendirilen Mektup isimli şarkının klibinde rol almıştır.

Emel Özkızıltaş’ın boyu 1.75 cm, kilosu ise 57’dir.Burcu ise Yengeç’tir.

Katıldığı ilk yarışmanın ardından, ikinci olarak yarışmaya katılan ünlü isim, Kanal D ekranlarında bir dönem yayınlanmış “Bugün Ne Giysem” isimli yarışmada bulunmuştur.kimdirkim com yarışma uzunca bir süre devam etmiş ve yarışmanın 4. sezonunda yarışmayı Emel Özkızıltaş kazanmış ve rakiplerini geride bırakarak 100.000 liralık büyük ödülü kazanmıştır.

Kazanmış olduğu yarışmanın ardından 2015 yılında Tv8 ekranlarında yayınlanan “İşte Benim Stilim” isimli yarışmaya katılan ünlü isim, 2018 tarihinden itibaren ise Çarkıfelek yarışmasında yer almaya başlamıştır.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın