Emina Jahovic kimdir, nereli, Emina Jahovic kaç yaşında, Emina Jahovic boyu, kilosu kaç, Emina Jahovic özel hayatı, evli mi?

Emina Jahovic Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Şarkıcı Emina Jahovic hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz. Peki Emina Jahovic kimdir, nereli, Emina Jahovic kaç yaşında, Emina Jahovic boyu, kilosu kaç, Emina Jahovic özel hayatı, evli mi? İşte Emina Jahovic hakkında detaylar.

Emina Jahovic Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Emina Jahovic, 15 Ocak 1982 tarihinde Sırbistan sınırları içerisinde kalan Novi Pazar’da dünyaya gelmiştir. Annesi Seniya Hanım, babası ise Nusret Bey’dir. Ünlü batcketbolcu Mirsad Türkcan’ın kız kardeşidir. Aynı zamanda Esma ve Anastasia isimlerinde iki kız kardeşi bulunur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Bosna Hersek ve Sırbistan’da Eurovision Şarkı Yarışmalarına katıldı. Boşnak kökenli Müslüman olan Emina Jahovic sadece şarkıcılık yapmıyor. Aynı zamanda model, dansçı ve oyuncudur. Lale Devri isimli dizide Tolgahan Sayışman ile başrolde Lale karakterini oynamıştır.

Emina Jahovic kimdir, nereli, Emina Jahovic kaç yaşında, Emina Jahovic boyu, kilosu kaç, Emina Jahovic özel hayatı, evli mi?

Emina Jahovic Evli mi?

13 Ocak 2008 tarihinde Mustafa Sandal ile evlenmiştir. 6 Haziran 2018 tarihinde evliliklerini bitirdiler. Yaman Sandal, Yavuz Sandal adında çocukları vardır.

Emina Jahovic Boyu Kaç?

Emina Jahovic 1.78 boyundadır.

Emina Jahovic Kaç Kilo?

Emina Jahovic 57 kilodur.

Emina Jahovic hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir