Emir Adalı, Emir Adalı kimdir, Emir Adalı dizileri
Emir Adalı

Emir Adalı Kimdir, Dizileri, Kaç Yaşında, Nereli?

Sinema ve dizi yapımcısı olan Emir Adalı’nın hayatı ile ilgili detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. Peki Emir Adalı kimdir, nereli, Emir Adalı hayatı, biyografisi, Emir Adalı kaç yaşında, Emir Adalı’nın projeleri, ne iş yapıyor? İşte Emir Adalı hakkında detaylar.

Emir Adalı Nereli?

Emir Adalı, Adana’da doğmuştur.

Emir Adalı Kimdir, Projeleri Nelerdir?

Sinema ve dizi yapımcısı olan Emir Adalı aynı zamanda oyuncudur. 2020 yılında çekimleri yapılan Sipahi dizisinin yapımcısı olan Emir Adalı, dizide Cemo karakterini canlandırmıştır. 2021 yılında yapımcılığını üstlendiği İki Buçuk Mafya dizisinde fenomenleri bir araya getirmiştir. Emre Gül, Deniz Toma, Selahattin Taşdöğen ve Şevki Özcan gibi oyuncular projede yer almıştır.

Yapımcılığını Emir Adalı’nın üstlendiği “Yakarsa Dünyayı Garipler Yakar” adlı mini dizi projesi için Afyon’da hazırlıklar başlamıştı. FAUST YAPIM bünyesinde eğitimlere katılan yeni yüzlerin de bu dizide rol alacağı belirtildi.

visum china
visum china

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Emir Adalı, Emir Adalı kimdir, Emir Adalı dizlieri
Emir Adalı

Emir Adalı haricen gayrimenkul işi ile de uğraşmaktadır.

Emir Adalı Hangi Dizilerde Rol Aldı?

  • Sipahi (Cemo , 2020)
Emir Adalı, Emir Adalı kimdir, Emir Adalı dizileri
Emir Adalı

Emir Adalı’nın Yapımcılığını Yaptığı Diziler Hangileri?

  • Sipahi (2020)
  • İki Buçuk Mafya (2021)

Sipahi Dizisi Instagram hesabı: @sipahidizi

Sipahi Dizisi Youtube hesabı: https://Youtube.com/sipahidizi

Emir Adalı Kitapları

Sinema ve dizi yapımcısı Emir Adalı’nın 2023 yılında “Görülmüştür” adlı kitabı çıktı. Emir Adalı’nın 2009 yılından bu yana kaleme aldığı şiir ve mektuplarından oluşan satırlar siz değerli okuyucuların zihninde güzel duygular uyandıracak.

Görülmüştür” adlı bu seçkin kitabı D&R, Idefix, BKMKitap, KitapSepeti, Trendyol, HepsiBurada, İkinci Adam Dükkân ve Seçkin Kitap Evi’nden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Adalı: “Acımı sevincimi bu satırlarda sakladım.”
Kitabın sayfalarını çevirmeden önce bu notumu okumanızı istedim.
Bu şiirlerin her bir satırını, noktasını virgülünü bir anlam taşıdığı için yazdım. Acımı, sevincimi, yaşadıklarımı 2009 yılından bu yana yazmaya başladığım şiirlerimde satırlara sakladım. Ve sonunda bu şiirleri kitap hâline getirmeye karar verip siz değerli okurların beğenisine sundum, umarım keyifle okursunuz. Sevgilerimle, Emir Adalı.

Emir Adalı Kitabı
Em,r Adalı – Görülmüştür

FAUST YAPIM web sitesi adresi: https://www.faustyapim.com.tr

Emir Adalı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir