Emir Benderlioğlu Kimdir?

Emir Benderlioğlu Kimdir?

Televizyonlarda çok sayıda dizide izlemiş olduğumuz ve ayrıca bazı filmlerde de oyunculuk yapmış, projelere çok yakışan bir oyuncu olan Emir Benderlioğlu kimdir? şimdi gelin bu sorunun yanıtını beraber okuyalım.

Emir Benderlioğlu Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nereli Boyu Kaç?

Oyuncu Emir Benderlioğlu, 28.10.1979 yılında dünyaya gözlerini Ankara’da açmış olan erkek oyuncudur.Aslen baba tarafından Yozgatlı olan oyuncu doğma, büyüme burada yaşamış ardından ise oyunculuk nedeniyle çeşitli illerde bulunmuştur.Üniversite eğitimine Ankara’da başlamış fakat okumuş olduğu bölümü beğenmeyerek bölüm değiştirmiş ve Hacettepe Üniversitesi’nin Grafik bölümünden mezun olmuştur.Boyu 1,89 cm’dir.

Bir süre kadar mezun olmuş olduğu bölüm ile ilgili çalışan isim ardından ise İstanbul’a gitmiş ve burada Ajansa yazılmıştır.Yazıldığı Ajans ile beraber bir süre sonra Ajansı tarafından değerlendirilmiş ve oyunculuk yapmaya başlamıştır.

İlk kez kameraların önüne 4 Saat isimli kısa filmle çıkmış isim ardından ise yine bir kısa film ile oyunculuk tecrübesi edinmiştir.İkinci rol almış olduğu kısa film Bukalemun filmidir.

Arka Sokaklar dizisinde toplam 5 sezon oynayan oyuncu dizileri içerisinde en fazla bu dizide ve Kavak Yelleri dizisinde rol almıştır.Kavak Yelleri dizisinde 4 sezon oynayan oyuncu bu dizide gerçekleştirmiş olduğu oyunculuk performansı ile alkışı haketmiştir.

Emir Benderlioğlu evli bir isimdir ve kendisi gibi oyunculuk yapan Ceren Şekerci ile dünya evine girmişlerdir.2010 yılında evlenmiş olan çiftin bir tane çocukları vardır.

Oyuncu en son olarak belirli bir bölüm olarak hazırlanmış ve o şekilde bitirilmiş olan Börü isimli dizide rol almıştır.

Emir Benderlioğlu Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2004 – 4 Saat (Film)
2006 – Bukalemun (Film)
2007 – Adem’in Trenleri (Film)
2007 – Kavak Yelleri
2008 – Dedektif Biraderler
2009 – Ayrılık
2010 – Keskin Bıçak
2011 – Yer Gök Aşk
2012 – Böyle Bitmesin
2013 – Osmanli Tokadi
2014 – Panzehir (Film)
2014 – Cicek
2015 – Evlı ve Öfkeli
2016 – Cesur Yürek
2016 – Kizkaçıran (Film)
2017 – Fi
2018 – 4N1K
2018 – Börü

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın