Emir Berke Zincidi Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Emir Berke Zincidi Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Tartışmasız çocuk oyuncular arasında en iyilerden biri olan ve 2009 yılından beri kamera karşısında yer alarak bazı yapımlarda roller almış oyuncu Emir Berke Zincidi kimdir? kaç yaşında, boyu kaç? cevabını merak ettiğiniz bu soruların doğru yanıtları sizlerle.

Emir Berke Zincidi Kimdir? Biyografisi

4 Ekim 2005 günü hayata Ankara’da merhaba diyen Emir Berke Zincidi, 1.39 metre boyunda, 45 kilo ve Terazi burcudur.Babasının adı Berkant, annesinin adı ise Sevgi’dir.Siyah saçlara ve kahverengi gözlere sahip olan oyuncu, 2.5 yaşındayken ailesinin ajansa yazdırması ile birlikte oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Yaşamını ailesi ile birlikte İstanbul’da devam ettiren oyuncu, İstanbul Beşiktaş Koleji ile birlikte eğitim hayatına başlamıştır.Dizilerin genellikle İstanbul’da çekilmesinden ötürü İstanbul’da bulunan oyuncu, ilk deneyimine 2009 tarihinde “Bu Kalp Seni Unutur mu?” isimli dizi ile başlamıştır.

visum china
visum china

2010 tarihinde 2. kez kamera karşısında bulunan oyuncu, “Öyle Bir Geçer Zaman ki” adındaki Türkiye’nin çok sevmiş olduğu bir dizide rol almıştır.Bu dizi ile beraber herkesin tanımış olduğu bir oyuncu olmayı başaran isim, bu dizide 2 sezon Osman karakterini canlandırmıştır.

2014 tarihinde “Küçük Ağa” isimli dizide başrol oynayan isim, bu dizide de 2 sezon rol almıştır.Kimdirkim.com 2018 tarihinde İkizler Memo-Can isimli dizide izlediğimiz oyuncu, yaşından çok daha üst bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

Emir Berke Zincidi’nin Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2018 – İkizler Memo-Can
2017 – Arka Sokaklar
2015 – Bir Denız Hikayesi
2014 – Küçük Ağa
2012 – Hititya (Film)
2010 – Öyle Bir Gecer Zaman ki
2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu?

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.