Emir Can İğrek kimdir? nereli ve kaç yaşında?

Emir Can İğrek Kimdir?

Çok sayıda bestenin sahibi olan ve seslendirdiği tekli parçalarla adını duyuran ünlü isim Emir Can İğrek hakkında çok sayıda bilgiyi konumuzda bulabilirsiniz.

Emir Can İğrek Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

2 Nisan 1993 tarihinde Tekirdağ’da hayata gözlerini açan Emir Can İğrek, doğma büyüme Tekirdağlı olan bir şarkıcıdır.Küçük yaştan itibaren müzik eğitimleri almış olan ünlü isim ardından ise 4 yıl boyunca müzik korosu içerisinde bulunmuştur.

İlk olarak “Müzik Kutusu” isimli parça ile dikkat çekmiş olan isim, çeşitli besteler ile beraber tüm hızı ile yoluna devam etmiştir.Bu şarkıyı sırasıyla, “Gönül Davası” ve “Aç Bağrını” isimli parçalar takip etmiştir.

2019 tarihinde çok sayıda parçaya imza atmış olan ünlü isim, “Gömleğimin Cebi“, “Nevale” ve “Nalan” isimli parçaları seslendirmiştir.Ailesi Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde yaşayan ünlü ismin kendisi ise İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Müzik dünyası içerisinde en çok Sezen Aksu’nun sanatçılığını ve şarkılarını beğenen ünlü isim, özellikle tekli parçaları ile beraber büyük destek görmektedir.Instagram’da takipçi sayısı giderek artmakta ve takipçi kitlesinin çoğunluğunu kızlar oluşturmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir