Emir Özden Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Emir Özden Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Çok genç oyunculardan biri olan ve şimdiden yer almış olduğu dizilerde gayet iyi bir oyunculuk sergileyerek taraflı tarafsız birçok kişinin beğenisini kazanmış genç erkek oyuncu Emir Özden kimdir? bu derlediğimiz konumuzda oyuncunun özgeçmişi yer almaktadır.

Emir Özden Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Daha yaşı çok genç bir oyuncu olan Emir Özden, 21.10.1996’lı olan İstanbul doğumlu bir isimdir.İstanbul’da eğitime başlamış ve burada sürdürmüştür.Aslen ise Trabzon’un Maçka ilçesindendir.Lise eğitiminide Tiyatro üzerine tamamlamış olan oyuncu ardından ise çeşitli reklam filmlerinde yer alarak oyunculuğa ilk adımlarını atmıştır.Boyu 1,68 cm’dir.

İlk olarak 2008 senesinde Çerezos reklamında rol almış olan oyuncu bu reklamla beraber Televizyonda yer almaya başlamıştır.Ardından Lcw markasının kataloglarında yer almış olan oyuncu 2012 senesinle beraber dizilerde yer almaya başlamıştır.İlk dizisi o sene içerisindeki Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam adındaki dizidir.Trt ekranlarında yayınlanmış olan bu dizide oynamasının ardından 2013 senesinde Böyle Bitmesin isimli dizide oynamıştır.

visum china
visum china

En son olarak Kanatsız Kuşlar adındaki dizinin kadrosunda yer alan genç oyuncu ondan önce ise Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde rol almıştır.Dizi izleyiciler tarafından beğenilmiş olsa da fazla uzun ömürlü bir dizi olmamış ve kısa süre içerisinde final yaparak ekranlara veda etmiştir.

Gezmekten keyif alan oyuncu, sık sık görmediği yerlere gidiyor.

Emir Özden Oynadığı Diziler

2012 – Bir Zamanlar Osmanli Kiyam
2013 – Boyle Bitmesin
2014 – Not Defteri
2015 – Poyraz Karayel
2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz
2017 – Kanatsız Kuşlar

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.