Emma Heesters Kimdir, Biyografi, Yaşı, Sevgilisi Var mı?

Emma Heesters Biyografisi: Emma Heesters popüler bir Hollandalı Şarkıcı, Söz Yazarı ve Sanatçıdır. Aynı zamanda Hollanda’da en çok takip edilen müzikal YouTuber’dır. Kariyerine ilk olarak YouTube’a cover şarkılar yükleyerek başladı ve ardından dünyanın her yerinden milyonlarca takipçi kazandı.

Heester, sosyal medya platformlarında oldukça popüler. Instagram’da yaklaşık 745 bin takipçisi var. Instagram Heesters’ın yanı sıra Facebook’ta da popüler. Facebook’ta yaklaşık 291 bin takipçisi var. YouTube kanalının 4 milyondan fazla abonesi var.

Doğum tarihi

8 Ocak 1996

visum china
visum china

Doğum Yeri

Hollanda

Emma Heesters’ın Kariyeri

 

  • 8 Ocak 1996’da Amsterdam, Hollanda’da doğdu.

 

  • Çocukluk hayatı hakkında bilgi yoktur.

 

  • YouTube kanalını 3 Mayıs 2008’de açtı.

 

  • 2017 yılında profesyonel olarak şarkıcı olarak çalışmaya başlayan Emma, ​​2019 yılının sonuna kadar Boyce Avenue ile Avrupa turnesinde birlikte çalıştı ve destek verdi, ayrıca Kurt Hugo Schneider ile birçok kez birlikte çalıştı ve hatta ABD ve İngiltere’de VidCon’da sahne aldı.

 

  • Ayrıca Hollanda’nın en çok izlenen TV programı ‘Beste Zangers’da yer aldı ve ardından YouTube’da 12 milyondan fazla dinlenmeyi geçen ve aynı zamanda Hollanda listelerinde bir numaraya yükselen ‘Pa Olvidarte’ programındaki ilk çıkışıyla Platinum oldu. Akış hizmetlerinde 13 hafta boyunca listelerde.

 

  • Daha sonra Kasım 2019’da, Hollanda’nın MTV’nin Push Ödülü’nün ilk kazananı seçildi.

Emma Heesters Sevgilisi Var mı?

Emma Heesters, 2020 yılında profesyonel bir futbolcu olan Wesley Hoedt ile birliktedir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir