Emrah Karaduman Kimdir Hayatı

Emrah Karaduman Kimdir?

Hem aranjörlüğü hem de şarkılarıyla beraber uzun zamandır müzikten kopmamış ünlü kişi Emrah Karaduman kimdir? genellikle ismi Aleyna Tilki ile anılmış şarkıcının özgeçmişine geçelim.

Emrah Karaduman Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Emrah Karaduman, 4 Kasım 1992 yılında Samsun’da dünyaya gözlerini açtı.Belli yaşa kadar memleketinde yaşayan isim burada bir çok farklı işte çalıştı.Bir süre sonra Samsun’dan İstanbul’a giderek burada yaşamaya başladı.Gitmiş olduğu yıl Bar’da iş buldu ve burada çalıştı.Boyu 1.77 cm, kilosu ise 76 kg’dır.

Bir gün Bar’da çalıştığı sırada Türkiye’nin pop müzik konusunda tecrübeli kişilerinden olan Hande Yener ile tanışma şansı elde etmiş ve ardından sanatçının orkestrasında görev almıştır.

Müziğini bir süre sonra daha fazla geliştiren isim çeşitli ünlü şarkıcılara besteler vermiş veya şarkılarında düzenlemeler yapmıştır.

visum china
visum china

İlk albümünü 2015 tarihinde çıkarmış olan şarkıcının ilk albümünün ismi Toz Duman’dır.Bu albümde gerekli çıkışı sağlayamamış olan şarkıcı ardından Aleyna Tilki’nin seslendirmiş olduğu, aranjörlüğünü ise kendisinin yapmış olduğu Cevapsız Çınlama isimli single yayınlamıştır.Bu Single çok tutmuş ve youtube kanalında milyonlarca kişi dinlemiştir.

2017 tarihinde bir süre kadar hastanede yatan isim, Aleyna Tilki‘ye platonik aşk besleyen biri tarafından bıçaklanmıştır.Zorlu bir operasyon geçirmiş ve ardından eski sağlığına geri dönmüştür.

Asosyal bir insan olduğunu röportajında aktaran isim, İstanbul’da kaç senedir bulunmasına rağmen doğru düzgün İstanbul’u gezmediğini dile getirmiştir.

Emrah Karaduman Albümleri

2015 – Toz Duman
2018 – BombarDuman

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir