Emre Basalak kimdir, nereli, Emre Basalak kaç yaşında, Emre Basalak boyu, kilosu kaç?

Emre Basalak Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Gündüz Bey karakterini canlandıran Emre Basalak hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. Peki Emre Basalak kimdir, nereli, Emre Basalak kaç yaşında, Emre Basalak boyu, kilosu kaç? İşte Emre Basalak hakkında detaylar.

Emre Basalak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Emre Basalak 28 Nisan 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Hacettepe Üniversitesi Oda Tiyatrosu ve Devlet Tiyatroları’nın ardından, 2002 yılında ise profesyonel olarak İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

İlk oyunculuk deneyimi Ekmek Teknesi dizisi ile olmuştur. Köprü ve Deniz Yıldızı dizilerinde de rol almıştır. 2005 yılında yazdığı D-21 isimli oyunuyla Kültür Bakanlığı’nca ödüle layık görülmüştür. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Gündüz Bey karakterine hayat vermektedir.

Emre Basalak Boyu Kaç?

Emre Basalak 1.79 boyundadır.

Emre Basalak Kaç Kilo?

Emre Basalak 77 kilodur.

Emre Basalak Burcu Nedir?

Emre Basalak Boğa burcudur.

Emre Basalak hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.