Emre Bey kimdir? kaç doğumlu boyu kilosu nedir?

Emre Bey Kimdir?

Oyunculuk mesleğine 2015 yılından itibaren başlamış olan ve o tarihten günümüze kadar bazı dizilerde roller üstlenmiş oyuncu Emre Bey kimdir? kaç doğumlu? boyu ve kilosu nedir? hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler yazımızda.

Emre Bey Biyografisi

9 Mayıs 1997 doğumlu olan Emre Bey, 1.79 metre boyunda, 71 kilo ve Başak burcudur.İstanbullu olan yakışıklı oyuncu, aslen ise Arnavut göçmenidir.Oyunculuk eğitimini Craft Oyunculuk Atölyesi’ne yazılarak almış olan isim burada aldığı eğitimden sonra oyunculuk seçmeleri için çağrılmış ve seçilerek 2015 tarihinde oyunculuk yapmaya başlamıştır.

Aşk Zamanı” adındaki dizi ile oyunculuğa adım atmış olan isim bu dizide Can karakterini canlandırmıştır.kimdirkim.com bu dizinin ardından 2017 yılında “Adı Efsane” dizisinde boy gösteren oyuncu, bu dizide ise Kıvanç karakterini oynamıştır.

2019 tarihinde “Elimi Bırakma” dizisinin kadrosunda bulunan yakışıklı oyuncu, bu dizide ise Arda karakterinle yer almaktadır.

En çok ilerde Şener Şen ve Çetin Tekindor ile beraber bir projede oynamak isteyen oyuncu, ekranlarda bu iki isme ait dizi veya film olunca izlemeden geçmiyor.

Oynadığı Diziler

2015 – Aşk Zamanı (Can)
2017 – Adı Efsane (Kıvanç)
2018 – Elimi Bırakma (Arda)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir