Emre Buga kimdir, Emre Buga kaç yaşında, Emre Buga nereli

Emre Buga Kimdir? Emre Buga Kaç Yaşında? Emre Buga Nereli?

TV100 Ana Haber Spikeri Emre Buga hakkında merak edilenler. Emre Buga kimdir, Emre Buga kaç yaşında, Emre Buga nereli gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Emre Buga Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Emre Buga 7 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun olmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi’nin elektronik ve haberleşme mühendisliği bölümünde öğrenimine devam eden Emre Buga, üniversitenin staj yapmak üzere kendisini Show TV’ye göndermesiyle ilk kez sunuculuk ile tanışmıştır. Show Radyo’da ve Radyo5’te haber spikerliği ve editörlüğü yapmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Daha sonra Dokuzuncu Kanal ve BRT kanallarında haber sunmuştur. Kanal D’nin ana haber bültenine getirilmiştir. 2002 yılından sonra Show TV ve Kanaltürk gibi kanallarda çalışmıştır. 2018 yılında TGRT Haber’de Bekar Mutfağı adlı bir yemek programını hazırlayıp sunan Buga, 2019 yılında haberciliğe geri dönmüştür. Emre Buga yeni kurulan TV100’de ana haberi sunmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.