Bozkır Arslanı Celaleddin kimdir, Emre Kıvılcım kimdir, kaç yaşında, nereli, Emre Kıvılcım boyu, kilosu kaç

Emre Kıvılcım Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde yer alan Emre Kıvılcım’ın hayatı ile ilgili merak edilenler. Bozkır Arslanı Celaleddin kimdir, Emre Kıvılcım kimdir, kaç yaşında, nereli, Emre Kıvılcım boyu, kilosu kaç gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Emre Kıvılcım Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Emre Kıvılcım kaç yaşında? Emre Kıvılcım 2 Eylül 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Emre Kıvılcım’ın doğum yeri Malatya’dır. Emre Kıvılcım çocukluk döneminin bir kısmını memleketi Malatya’da geçirmiştir. Emre Kıvılcım daha sonra 10 yaşındayken İstanbul’a taşınmışlardır. Emre Kıvılcım Kimya Mühendisi ve yüksek lisansını İş Güvenliği alanında yapmıştır.

Emre Kıvılcım Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Emre Kıvılcım ilk oyunculuk deneyimini Kanal 7 ekranlarında Zeytinyağlı Yiyemem Aman ile olmuştur. Emre Kıvılcım daha sonra Elif adlı dizide yer almıştır. Emre Kıvılcım Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı filminde Akıncı Sungur karakterini canlandırmıştır. Emre Kıvılcım son olarak ekranlara Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde Celaleddin’i canlandıracaktır.

Emre Kıvılcım Evli mi?

Emre Kıvılcım bekardır.

Emre Kıvılcım Boyu Kilosu Kaç?

Emre Kıvılcım boyu 1.82 ve 78 kilodur.

Emre Kıvılcım Hangi Burç?

Emre Kıvılcım’ın burcu Başak’tır.

Emre Kıvılcım evli mi, sevgilisi var mı

Emre Kıvılcım Oynadığı Dizi ve Filmler

  • 2014 – Zeytinyağlı Yiyemem Aman
  • 2014 – Elif
  • 2017 – Cinayet-i Aşk
  • 2018 – Adı Zehra
  • 2019 – Kim Daha Mutlu
  • 2019 – Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı
  • 2020 – 9 Kere Leyla
  • 2021 – Bozkır Arslanı Celaleddin

Emre Kıvılcım Instagram Hesabı

instagram.com/emre.kvlcm

Emre Kıvılcım ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.