Emre Yanık Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Emre Yanık Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ekranların yeni yüzlerinden biri olan bu zamana kadar toplam 2 dizide görebildiğimiz en son Kalbimdeki Deniz’de yer almış yakışıklı bir kişi Emre Yanık kimdir? genç erkek oyuncunun en özel ve en güncel doğru biyografisini hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Emre Yanık Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yakışıklı oyuncu Emre Yanık, 20.09.1993’lü olan ve İstanbul’da hayata gözlerini açmış bir ünlüdür.Kahverengi gözlerle beraber kahverengi saçlara sahip olan oyuncu kızların çok beğendiği oyunculardan biridir.Lise yıllarından itibaren başlamış olduğu tiyatroda uzun zamandır bulunmakta olan oyuncu bir çok tiyatro oyununda yer almıştır.Ünlü ismin boyu 1.79 cm’dir.

Oyunculuğa Tiyatro ile başlamasından sonra bir çok reklamda da rol almış isim bunları yapmadan önce Üniversite eğitimi almıştır.Üniversite bitmesinden sonra tanınan önemli oyunculardan biri olan Ümit Çırak’tan özel olarak oyunculuk ile ilgili eğitim almış ve zamanla kendini ilerletmiştir.En son Arçelik reklamında yer almış olan yakışıklı isim ilk olarak ise Acil Aşk Aranıyor isimli dizide yer almıştır.Bu diziye 2015’de başlamış olan oyuncu 2015-2016 sezonlarında bu dizide yer almış ardındanda zaten dizi final yaparak bitmiştir.

visum china
visum china

Şimdiden kızların çok fazla takip etmiş olduğu bir ünlü olan yakışıklı isim bir süre kadar Kalbimdeki Deniz dizisinde oynamış ve ardındanda sanırım dizi gereği dizideki rolü bitmiştir.Bu dizidede dikkatleri yakışıklılığı ile üzerine çekmeyi başarmış isim bakalım bundan sonra hangi projelerde yer alacak?

Emre Yanık Oynadığı Diziler Hangileridir?

2015 – Acil Aşk Aranıyor
2016 – Kalbimdeki Deniz

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.