Emre Yanık Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Emre Yanık Kimdir?

Ekranların yeni yüzlerinden biri olan bu zamana kadar toplam 2 dizide görebildiğimiz en son Kalbimdeki Deniz’de yer almış yakışıklı bir kişi Emre Yanık kimdir? genç erkek oyuncunun en özel ve en güncel doğru biyografisini hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Emre Yanık Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yakışıklı oyuncu Emre Yanık, 20.09.1993’lü olan ve İstanbul’da hayata gözlerini açmış bir ünlüdür.Kahverengi gözlerle beraber kahverengi saçlara sahip olan oyuncu kızların çok beğendiği oyunculardan biridir.Lise yıllarından itibaren başlamış olduğu tiyatroda uzun zamandır bulunmakta olan oyuncu bir çok tiyatro oyununda yer almıştır.Ünlü ismin boyu 1.79 cm’dir.

Oyunculuğa Tiyatro ile başlamasından sonra bir çok reklamda da rol almış isim bunları yapmadan önce Üniversite eğitimi almıştır.Üniversite bitmesinden sonra tanınan önemli oyunculardan biri olan Ümit Çırak’tan özel olarak oyunculuk ile ilgili eğitim almış ve zamanla kendini ilerletmiştir.En son Arçelik reklamında yer almış olan yakışıklı isim ilk olarak ise Acil Aşk Aranıyor isimli dizide yer almıştır.Bu diziye 2015’de başlamış olan oyuncu 2015-2016 sezonlarında bu dizide yer almış ardındanda zaten dizi final yaparak bitmiştir.

Şimdiden kızların çok fazla takip etmiş olduğu bir ünlü olan yakışıklı isim bir süre kadar Kalbimdeki Deniz dizisinde oynamış ve ardındanda sanırım dizi gereği dizideki rolü bitmiştir.Bu dizidede dikkatleri yakışıklılığı ile üzerine çekmeyi başarmış isim bakalım bundan sonra hangi projelerde yer alacak?

Emre Yanık Oynadığı Diziler Hangileridir?

2015 – Acil Aşk Aranıyor
2016 – Kalbimdeki Deniz

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.