Emre Yücelen kimdir, nereli, Emre Yücelen'in hayatı, biyografisi, Emre Yücelen kaç yaşında?

Emre Yücelen Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Youtube’da ses analizleri yapan Emre Yücelen kimdir, nereli, Emre Yücelen’in hayatı, biyografisi, Emre Yücelen kaç yaşında? İşte Emre Yücelen hakkında detaylar.

Emre Yücelen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Emre Yücelen 26 Temmuz 1976 tarihinde Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde dünyaya gelmiştir. Müzik ile ilk tanışması ortaokul yıllarında babasının hediye ettiği klasik gitarla başladı. Lise yıllarında ilk müzik grubu olan ‘’ETWOX’ u kurdu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Opera – Şan bölümünü kazandı. Aynı dönem Kocaeli üniversitesinde 2 sene Jeoloji Mühendisliği eğitimi gördü. Bu dönemde bir süre okul şenliklerinde Solo ve Rock grupları ile sahne aldı. 2004 yılında İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümünden mezun olup, gitar piyano, bağlama, ud ve ney çalmaktadır. 2010 yılında ilk solo albümü Kelebek’i yayınladı. 2013 yılında Müzik Yapım Firması Yücelen Müzik’i kurdu. Youtube kanalında Ses Analizleri, Müzikal Geziler , Stüdyo Sohbetleri gibi birçok müzik projesi yapmakta ve geliştirmektedir.

visum china
visum china

Emre Yücelen hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir