Enes Demirkapı Kimdir? Boyu Hayatı

Enes Demirkapı Kimdir?

Oyunculuk hayatına Gülperi adındaki dizi ile başlamış ve ilerleyen tarihlerde de birçok dizide göreceğimizi tahmin ettiğimiz genç isim Enes Demirkapı kimdir? kaç yaşında boyu kaç? şimdiden performansınla iyi bir oyuncu olacağını göstermiş ünlü ismin merak edilenleri konumuzda.

Enes Demirkapı Kimdir? Biyografisi

1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan Enes Demirkapı, 1.82 metre boyunda, 74 kilo ve Yeşil gözlüdür.Oyunculuk konusunda eğitim alan isim 2018 tarihinden itibaren dizilerde yer almaya başlamıştır.

İlk defa kamera karşısına 2017 yılındaki Tarkan’ın Yolla isimli şarkısının klibi için geçmiş olan isim, bu klipte dans eden erkeklerden biri olmuştur.Bu klipten sonra ise konumuzun ilk satırında belirttiğimiz gibi oyunculuğa başlamış ve Gülperi dizisinde Gökhan karakteri ile ekranlara gelmiştir.

visum china
visum china

Genç oyuncunun dizide gerçekleştirmiş olduğu oyunculuk gelecek için umut vermiş ve diziyi takip eden fanlar tarafından çok sevilmiştir.Özellikle dizide canlandırdığı Gökhan karakteri ile Bedriye karakterinin aşkı dizi severlerin ilgisini çekmiştir.

Gerçek yaşamında fotoğraf çekilmeyi çok seven [saritext]Enes Demirkapı[/saritext], ayrıca değişik yabancı ülkeleri gezmekten çok hoşlanıyor.Kimdirkim.com Instagram hesabı bulunan oyuncu Twitter kullanmayan ünlülerden biri.

Zamanını genellikle arkadaşları ve kedisiyle birlikte geçiren oyuncu, kedisinin fotoğraflarını da arada bir Instagram’dan paylaşıyor.Hayvanları çok sevdiği paylaşımlarından da anlaşılan genç isim bakalım hangi yeni projelerde bulunacak?

Rol Aldığı Diziler

2018 – Gülperi (Gökhan)

visum china
visum china
visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir