Eray Aksungur kimdir, Eray Aksungur nereli, Eray Aksungur'un hayatı, biyografisi, Eray Aksungur kaç yaşında?

Eray Aksungur Kimdir? Eray Aksungur Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

MasterChef yarışmacısı Eray Aksungur kimdir, Eray Aksungur nereli, Eray Aksungur’un hayatı, biyografisi, Eray Aksungur kaç yaşında? İşte Eray Aksungur hakkında detaylar.

Eray Aksungur Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Eray Aksungur 1997 yılında Bolu’da dünyaya gelmiştir. Mengen Meslek Yüksekokulu Aşçışılık Bölümü’nden mezun oldu. İstanbul ve Bodrum’da çeşitli otellerde aşçılık yapmıştır.

Okulu bitirdikten sonra İstanbul’a gelen ve çeşitli yerlerde çalışarak kendini geliştirmeye devam eden Aksungur, MasterChef yarışmasından önce Lezzet Akademisi adlı programda yarışmış ve yarışmayı ikinci olarak bitirmiştir.

Ardından tekrar Bolu’ya dönen ve çeşitli yerlerde çalışan Eray Aksungur, hayallerinden biri olan MasterChef’e başvurarak MasterChef 2020’nin ana kadrosunda yer almaya hak kazanmıştır.

Eray Aksungur hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir