Erce Kardeşler kimdir? aslen nereli ve yaşı kaç?

Erce Kardeşler Kimdir?

Altınordu takımında sergilediği performans ile Trabzonspor takımına transfer olan ve Trabzonspor’da hedefleri büyük olan kalecilerden biri olan Erce Kardeşler hakkında her şeyi makalemizde okuyabilirsiniz.

Erce Kardeşler Kimdir? Aslen Nereli Yaşı Kaç?

14 Mart 1994 tarihinde Çanakkale ilimizde hayata gözlerini açan Erce Kardeşler, aslen ise Bursalı olan bir kalecidir.Futbol yaşamına Bursaspor takımının altyapısı ile başlamış olan ünlü kaleci, Bursaspor’un çeşitli yaş grubu içerisinde oynadıktan sonra Bursa’nın diğer takımı olan Yeşil Bursa takımına ücretsiz şekilde transfer olmuştur.

2013 tarihinde Yeşil Bursa takımında oynadığı futbol ile Altınordu takımının dikkatini çekmiş olan ünlü kaleci, Altınordu takımına transfer olmuş ve ilk senesinde ise Aliğa Fk takımına kiralık olarak transfer edilmiştir.1 yıl Aliğa Fk takımında futbol oynamış olan ünlü isim ardındantekrar Altınordu takımına geri gelmiştir.

Altınordu’da göstermiş olduğu başarılı grafik ile beraber Trabzonspor’un ilgisini çekmiş olan başarılı kaleci 2019 Temmuz ayında Trabzonspor ile sözleşme imzalamıştır.Ünlü kalecinin abisi olan Arda Kardeşler hakemdir ve hakemlik mesleğine devam etmektedir.Babası ise Teknik direktörlük mesleğini yapan Eser Kardeşler’dir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir