Erdem Şanlı kimdir, nereli, Erdem Şanlı hayatı, biyografisi, Erdem Şanlı kaç yaşında, Erdem Şanlı boyu, kilosu kaç, Erdem Şanlı rol aldığı dizi ve filmler neler?

Erdem Şanlı Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Ateş Kuşları dizisinde Zıpkın karakterini oynayan Erdem Şanlı kimdir, nereli, Erdem Şanlı hayatı, biyografisi, Erdem Şanlı kaç yaşında, Erdem Şanlı boyu, kilosu kaç, Erdem Şanlı rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Erdem Şanlı hakkında detaylar.

Erdem Şanlı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Erdem Şanlı 2 Eylül 1996 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Önce tv projelerinde kamera arkasında reji olarak çalıştı. Daha sonra oyuncu Rıza Kocaoğlu oyuncu koçluğunu yaptı.

İlk TV dizisi Avlu projesi oldu. Ertan Saban’ın gençliğini canlandırdı. Daha sonra 2019 yılında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Burak Sergen’in oğlu Dinçer karakterine hayat verdi. Tims yapım şirketinin sinema Filmi olan “Kovala” da Melis Sezen’in ağabeyi Meto karakterini oynadı. Erdem Şanlı son olarak O3 Medyanın iddialı dizisi “Son Yaz” projesinde Kaan karakterine hayat vermiştir.

Erdem Şanlı Boyu Kaç?

Erdem Şanlı 1.80 boyundadır.

Erdem Şanlı Kaç Kilo?

Erdem Şanlı 74 kilodur.

Erdem Şanlı Burcu Nedir?

Erdem Şanlı Başak burcudur.

Erdem Şanlı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir