Erdinç Özyılmaz kimdir, nereli, Erdinç Özyılmaz kaç yaşında, Erdinç Özyılmaz ne mezunu, Erdinç Özyılmaz mesleği, ne iş yapıyor?

Erdinç Özyılmaz Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Haber Global’in ekran yüzlerinden biri olan Erdinç Özyılmaz’ın biyografisini hazırladık. Erdinç Özyılmaz hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Erdinç Özyılmaz kimdir, nereli, Erdinç Özyılmaz kaç yaşında, Erdinç Özyılmaz ne mezunu, Erdinç Özyılmaz mesleği, ne iş yapıyor? İşte Erdinç Özyılmaz hakkında detaylar.

Erdinç Özyılmaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Erdinç Özyılmaz 28 Ocak 1977 tarihinde dünyaya gelmiştir. Erdinç Özyılmaz’ın doğum yeri Sinop’tur. Uzun bir dönem yerel yayın yapan Sinop Barış FM’de müzik ve siyasi ağırlıklı programlar yaptıktan sonra 2006 yılında televizyon sektörüne geçiş yaptı. Tvnet ve Flash TV gibi kanallarda görev aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

2011 yılında A Haber kanalına geçiş yaptı. 8 yılı gibi bir süre Atv – A Haber kanallarında Parlamento ve Cumhurbaşkanlığı muhabirliği görevlerini sürdürdü. Bu süre zarfında sınır hattında terörle mücadeleye ilişkin bir çok haberin de altına imza attı. 2019 yılının Eylül ayından itibaren Haber Global’de haber editörü olarak görev yapmaya başladı.

Erdinç Özyılmaz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.