Ergül Miray Şahin Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ergül Miray Şahin Kimdir?

Baş Belası dizisinin Betül Gülmez’i Ergül Miray Şahin ile ilgili merak edilenler. Ergül Miray Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli, Ergül Miray Şahin boyu, kilosu kaç gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Elif Ergül Miray Şahin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ergül Miray Şahin kaç yaşında? Oyuncu Ergül Miray Şahin 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Ergül Miray Şahin’in doğum yeri Bursa Osmangazi’dir. Sapanca Yanık köyünde büyümüştür. Annesi Adige, babası Abhaz çerkez kültürünün hakim olmuş olduğu bir çocukluk yaşamıştır. Deneme yazmayı, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi seven biridir. Ailesinden oyunculuk konusunda çok destek gördüğünü belirtmiştir. Genç yaşlardayken tiyatro ve oyunculuk dersi almıştır.

Ünlü oyuncu Ergül Miray Şahin Ötesiz İnsanlar isimli diziyle beraber TV dünyasında ses getiren bir kişi haline gelmiştir. Dizideki oyunculuk yeteneği ile beraber çok sayıda başka projeler içerisinde yer almaya başlamıştır. Ergül Miray Şahin Atv’de yayınlanan Baş Belası dizisinde Betül Gülmez karakterini canlandırmaktadır.

Ergül Miray Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli, Ergül Miray Şahin boyu, kilosu kaç

Ergül Miray Şahin Boyu Kaç?

Ergül Miray Şahin’in boyu 1.70’tir.

Ergül Miray Şahin Kaç Kilo?

Ergül Miray Şahin 55 kilodur.

Ergül Miray Şahin Oynadığı Dizi ve Filmler

 • 2021 – Baş Belası
 • 2019 – Vuslat
 • 2019 – Dengi Dengine
 • 2017 – Yalaza
 • 2016 – Sevda Kuşun Kanadında
 • 2015 – Gamsız Hayat
 • 2014 – Ötesiz İnsanlar
 • 2013 – Tozlu Yollar
 • 2012 – El Yazısı (Film)
 • 2011 – Arka Sıradakiler
 • 2006 – Sev Kardeşim

Baş Belası Betül Gülmez Kimdir?

İpek’in evdeki yardımcısı, Görkem’in bakıcı ablası. Anne babasını erken yaşta kaybetmiş, erkek kardeşini büyütmek, okutmak için liseyi bitirir bitirmez çalışmaya başlamış. Yolları İpek’le kesişmiş. İpek, Betül’e ablalık etmiş. Betül’e evde bir çalışan gibi değil, ailenin bir ferdi gibi davranılıyor. Betül de sevgi dolu, vefakar bir kız, fazla iyi niyetli. Kolay kolay kimseye hayır diyemiyor. Kimseyi kırmak, üzmek istemiyor.

Ergül Miray Şahin ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

3 Yorum Bırak

 1. Ergül miray sahin’i sevda kuşun kanadından ve ötesiz insanlardan tanıyorum.Onu çooooooook seviyorum.

 2. Dizi çok güzel ve konusu çok ilginçti ve devamı çekilebilir di inşallah farklı bi mekanda çekilir ve gerçekten müslüman bir kiz imajı müslüman bir erkek ve aile bağlarıyla pekistirilerek çekilir

 3. ben sadece ergul miraya ulasmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir