Ergül Miray Şahin Kimdir?

Ergül Miray Şahin Kimdir?

Ötesiz İnsanlar isimli televizyon dizisinde yer almasının ardından oyunculukta önemli bir ilerleme kaydetmiş ve ardından bir çok dizinin oyuncuları arasında bulunmuş ünlü isim Ergül Miray Şahin kimdir? nereli kaç yaşında biyografisi hakkında tüm bilgileri vereceğiz.

Elif Ergül Miray Şahin Kimdir? Hayatı

Oyuncu Ergül Miray Şahin, 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Aslen Düzcelidir.Sapanca yanık köyünde büyümüştür.Annesi Adige, babası Abhaz çerkez kültürünün hakim olmuş olduğu bir çocukluk yaşamıştır.Deneme yazmayı, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi seven biri.Ailesinden oyunculuk konusunda çok destek gördüğünü belirtmiştir.Genç yaşlardayken tiyatro ve oyunculuk dersi almıştır.

Ergül Miray Şahin boyu kaç? 1.70 kilosu ise 55’dir.

Ünlü oyuncu, Ötesiz İnsanlar isimli diziyle beraber belkide Tv dünyasında ses getiren bir kişi haline gelmiştir.Dizideki oyunculuk yeteneği ile beraber, çok sayıda başka projeler içerisinde yer almaya başlamıştır.Ünlü kişinin beğenmiş olduğu bir kaç oyuncu vardır.Bunlar İlker Aksum, Demet Evgar ve Nurgül Yeşilçaydır.

Ergül Miray Şahin Oynamış olduğu diziler:

2017 – Yalaza
2016 – Sevda Kuşun Kanadında
2015 – Gamsız Hayat
2014 – Ötesiz İnsanlar
2013 – Tozlu Yollar
2012 – El Yazısı (Fılm)
2011 – Arka Sıradakiler
2006 – Sev Kardeşim

Ekibimiz olarak bizde oyuncuya bundan sonraki oyunculuk yaşantısında başarılar diliyoruz.Sizlerde oyuncu hakkında düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Ergül Miray Şahin Kimdir? için Yorumlar (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ergül miray sahin’i sevda kuşun kanadından ve ötesiz insanlardan tanıyorum.Onu çooooooook seviyorum.

  2. Dizi çok güzel ve konusu çok ilginçti ve devamı çekilebilir di inşallah farklı bi mekanda çekilir ve gerçekten müslüman bir kiz imajı müslüman bir erkek ve aile bağlarıyla pekistirilerek çekilir

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın